TJ Sokol Praha Vršovice - házená

logo

Náš házenkářský oddíl je jeden z největších v ČR s více než 90 letou historií a tradicí. Máme všechny věkové kategorie od minižactva po dospělé v ženské i mužské složce. Hrajeme 1. a 2. ligu žen, 2. ligu mužů, ligové soutěže v kategoriích dorostu, žákovskou ligu a přebory v kategoriích staršího a mladšího žactva. Zúčastňujeme se turnajů v Česku i zahraničí s velmi dobrými výsledky. Pravidelně jezdíme na letní soustředění. Zaměřujeme se na práci s mládeží, naše týmy jsou vedeny kvalifikovanými trenéry. Chceme, aby se děti házenou hlavně bavily a sport se stal součástí jejich životního stylu.

V měsíci září začne probíhat nábor dívek a chlapců (6 - 14 let) do družstev našeho házenkářského oddílu, který bude pokračovat po celý rok.

Kde: Ve sportovní hale v Heroldových sadech, Holandská 1, Praha 10.

Na trénink přijďte ve sportovním oblečení a sportovní obuvi, míče zapůjčíme. Vyzkoušíte si základní pohybové úkony s míčem i bez míče. Nemusíte se určitě ničeho obávat. Co ještě neovládáte, to vás naučíme!

Rozpis tréninků pro jednotlivé kategorie a spoustu dalších informací najdete na našich webových stránkách www.hazenasokolvrsovice.eu. Najdete nás také na Facebooku https://www.facebook.com/SokolVrsovice/. 

Mobil: 602 693 003
E-mail: [email protected]
Web: http://www.hazenasokolvrsovice.cz

Adresa: Vršovické nám. 2/111, 101 00 Praha 10