Kluby

Filtrovat

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPOJE PRAHA

Najdete nás na Sporťáčkovi

Seznam provozovaných sportů: atletika, badminton, basketbal, box, golf, jachting, jóga, judo, kanoistika, fotbal, kulturistika, muay-thai, národní házená, nohejbal, tenis

Tenisový klub TJ Spoje Praha se zaměřuje na výchovu tenistů od 4 let až po dospělé závodní hráče pod dohledem zkušených trenérů. V areálu klubu je k dispozici 7 antukových kurtů, 2 kurty s umělým povrchem Casali a 6 tenisových kurtů v přetlakových halách na zimní sezónu. Dále se v areálu nachází recepce, restaurace, pohybový sál, sauna, fyzioterapeutka, dětské hřiště.

A.F.K. Slavoj Podolí Praha

Seznam provozovaných sportů: fotbal

Fotbalový klub AFK Slavoj Podolí, přijme do svých řad  nové fotbalisty a fotbalistky. Jsme klub s více jak 100 letou tradicí. Věnujeme se všem věkovým kategoriím od fotbalové školičky ročník 2012 až po dospělé. Hřiště máme v hezkém prostředí v parku na Kavčích horách. Tréninky vedou licencovaní trenéři AFK Slavoj Podolí a z AC Sparta Praha. 

Máš rád pohyb a baví tě sportovat? Přijď to k nám zkusit

Děti přijímáme celoročně.

Aikido Karlín, z.s.

Seznam provozovaných sportů: aikido

Naší hlavní činností je cvičení a praktikování Aikido. Tělocvičnu tvoří tři sály, které fungují u metra Křižíkova v Karlíně, Praha 8 od roku 1997. V prostorách tělocvičny se vyučují i další bojová umění: Kick box, Thai box, sebeobrana, Muay Thai, Capoeira, Arnis, Iaido, Kendo, Daito-ryu Aikijujutsu či Sculpt combat.

Toto místo je prostorem pro setkávání lidí, kteří se zajímají o Aikido, bojová umění či jsou jen přáteli Aikido Karlín.

Beachklub Ládví z.s.

Seznam provozovaných sportů: beachvolejbal

CELOROČNÍ KROUŽKY BEACHVOLEJBALU A VŠEOBECNÉHO POHYBOVÉHO ROZVOJE PRO DĚTI

Beachklub Ládví se zaměřuje na výchovu mládeže od 3 do 18 let. Díky pískovému pokladu je náš areál ideální průpravou na všeobecný pohybový rozvoj. Na nezpevněném povrchu se svěřenci učí lepší stabilitě a každý pohyb je náročnější, přesto šetrnější na pohybový aparát.

Kroužky pro radost

Dětská atletická přípravka je určena pro děti od 3 do 5 let, na ni volně navazují beachvolejbalové kroužky pro děti od 6 do 9 let, které jsou zaměřené na všeobecný pohybový rozvoj. Volejbalové základy trénují děti v kroužcích od 10 do 13 let. Na ně dále navazuje nejstarší věková kategorie pro děti od 14 do 18 let. Všechny kategorie jsou smíšené.

Tyto kroužky jsou vedené jako rekreační, bez důrazu na výkonnost a výsledky. Prioritou těchto tréninků je naučit děti základy tohoto sportu a správným sportovním návykům, které si přenesou i do osobního života.

Výkonnostní tréninky

Díky široké mládežnické základně, kterou areál v současné době disponuje, se chceme zaměřit také na výkonnostní volejbal. Je to další krok Beachklubu Ládví ve výchově a motivaci našich svěřenců.

Tyto výkonností tréninky budou zaměřené na děti s fyzickými a mentálními předpoklady pro tento sport. Cílem této tréninkové skupiny bude vychovávat budoucí reprezentanty našeho areálu a naší beach akademie. Tréninky budou vedeny individuálně s důrazem na rozvoj fyzických i technických schopností svěřenců.

Tréninky 4x týdně:

- 2x výkonnostní trénink, trenér Jarda Malčík (skupina 3 - 8 dětí), trénink na písku

- 1x kondiční trénink (skupina 3-8 dětí), trénink na písku

- 1x trénink šestkového volejbalu v hale

Výkonnostní trénink pro rozvoj techniky a fyzických dispozic svěřence. Šestkový volejbal pro rozvoj dynamiky, výbušnosti a zlepšení techniky.

Rozpis beach volejbalových tréninků

Přípravka 3 - 6 let

pondělí, středa, čtvrtek 15:15 - 16:00

(vstupné na trénink pro nejmenší je Ládvík - cena Ládvíka 60,- Kč - opravňuje dítě ke vstupu na 1 trénink)

Kroužky pro děti 6 - 9 let

pondělí až čtvrtek 15:00 - 16:00 a 16:00 - 17:00 (možnost výběru s ohledem a školu a ostatní aktivity dětí: pondělí - středa nebo úterý - čtvrtek)

Kroužky pro děti 10 - 13 let

pondělí až čtvrtek 15:00 - 16:00 a 17:00 - 18:00

(možnost výběru s ohledem na školu a ostatní aktivity dětí: pondělí - středa nebo úterý - čtvrtek)

Kroužky pro děti 14 - 18 let

pondělí (15:00 - 16:00) a čtvrtek (16:00 - 17:00 a 17:00 - 18:00) a pátek (15:00 - 16:00 a 16:00 - 17:00) podle počtu zájemců

Více informací na: http://www.beachklubladvi.cz/beachvolejbalove-krouzky 

Beachklub Ládví z.s.

Najdete nás na Sporťáčkovi

Seznam provozovaných sportů: beachvolejbal

Beachklub Ládví je největší beach volejbalový areál v Česku. V létě je k dispozici 18 kurtů s nejjemnějším pískem, na kterém hrály světové hvězdy jako Ricardo nebo Emanuel. V zimě jsou v areálu 2 nafukovací haly na celkem 9 kurtů. Beachklub Ládví v loňském roce vyhrál pražskou juniorskou soutěž a stal se tak nejúspěšnějším beachvolejbalovým klubem v Praze.

Beachklub Ládví se zaměřuje na výchovu mládeže od 3 do 18 let. Díky pískovému pokladu je areál Beachklubu ideální průpravou na všeobecný pohybový rozvoj. Na nezpevněném povrchu se svěřenci učí lepší stabilitě a každý pohyb je náročnější, přesto šetrnější na pohybový aparát.

Kromě kroužků pro děti pořádá Beachklub Ládví také kempy pro dospělé a každý víkend turnaje různých úrovní. Areál je vhodný i pro firemní akce.

FC TEMPO PRAHA, z.s.

Najdete nás na Sporťáčkovi

Seznam provozovaných sportů: fotbal

FC Tempo Praha, z.s. je občanským sdružením zaměřeným na sportovní výchovu dětí a mládeže. Při své činnosti sleduje tři základní cíle. Základním cílem je propojení trojúhelníku rodina-škola-fotbal, kde chceme, aby se všechny subjekty maximálně zaměřily na výchovu osobnosti dítěte pro budoucí život. Další cíle zahrnují stimulaci pohybových a fotbalových schopností a dovedností pro budoucí uplatnění ve vrcholovém sportu (spolupráce s fotbalovým klubem AC Sparta Praha), dále podpora fotbalu jako volnočasové aktivity u dětí v předškolním a školním věku pod vedením vzdělaných a licencovaných trenérů, a to i v mimoklubové sféře, v podobě kroužků. Snaha klubu je snaha pomáhat rodičům vychovávat slušné a ambiciózní lidi.

Naše metodika se zaměřuje především na individuální přístup k dětem a to formou zábavy a her. Děti z tréninku musí odcházet především s úsměvem na tváři.

Fotbalový areál, který se nachází v blízkosti lhoteckého lesa je tvořen dvěma travnatýma plochami a jednou plochou s umělou trávou, dále malým hřištěm s umělou trávou, dětskými prvky a workoutovým zařízením.

V klubu máme předškoličku, kterou již navštěvují čtyřleté děti. Naše přípravky hrají nejvyšší pražskou soutěž ELITE, kde nastupují proti nejlepším týmům v Praze. V žákovských kategoriích od sezóny 2013/2014 se všechny čtyři týmy účastní nejvyšší celostátní soutěže - žákovské ligy a vedou si velmi úspěšně. Klub je držitelem statutu Sportovního střediska a sportovních tříd mládeže v rámci FAČR a MŠMT.

HC Slavoj Zbraslav

Seznam provozovaných sportů: lední hokej

Hokejový klub s více jak stoletou tradicí. V nynější době zcela orientován na práci s mládeží. Můžeme nabídnout trenéry s mnohaletou praxí u mládeže ale i bezkonkurenčně nejatraktivní časy tréninků v Praze. Trénují a hrají u nás chlapci i dívky od čtyř let až do věku juniorů. Těší nás, že se naši odchovanci prosazují v nejvyšších soutěžích extraligy mládeže a někteří hrají i v reprezentacích. To je určitě potvrzení dobré práce našeho klubu  

SK Krč Praha - Eagles

Najdete nás na Sporťáčkovi

Seznam provozovaných sportů: baseball, softball

Eagles Praha je v současnosti největším baseballovým a softballovým klubem v ČR. Jako jediný klub má zastoupení ve všech nejvyšších soutěžích dospělých – jak v baseballu, tak softballu mužů i žen.  Kromě vysoké sportovní úrovně a široké členské základny mládeže klub také vybudoval špičkový baseballový a softballový areál, který je počtem pěti hřišť největším v Evropě. Celoroční provoz v areálu umožňuje i vlastní sportovní hala a výborné zázemí klubu.

Základem sportovní činnosti je účast ve všech soutěžích – a to ve všech věkových kategoriích, pořádaných Českou baseballovou asociací a Českou softballovou asociací.

V areálu se také pravidelně pořádají velké mezinárodní akce a turnaje, včetně Mistrovství Evropy a Mistrovství světa. Nejznámější a největší mezinárodní akcí, kterou klub pořádá pravidelně, je Pražský baseballový týden. Při něm se v Krči setkávají týmy z USA, Evropy i Austrálie.

Eagles Praha je rozhodně klubem, který má co nabídnout. Hráčům, fanouškům, sponzorům i všem ostatním.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10