Kluby

Filtrovat

HC Letci Letňany

Seznam provozovaných sportů: lední hokej

Jsme mládežnický hokejový oddíl, který se zaměřuje na práci s mládeží a výchovu hokejových talentů.

Trénujeme na dvou ledových plochách, čímž jsme schopni stanovit všem kategoriím zcela přesný časový harmonogram tréninkových jednotek na celou sezonu dopředu.

Naše ledové plochy jsou v provozu celoročně, a tak je mohou naši hráči využívat i během letní přípravy v průběhu května a června a vhodně tak kombinovat přípravu na suchu i na ledě.

Jsme si plně vědomi náročností tohoto sportu a pro zlepšení kvality našich tréninků máme na ledě během tréninkových jednotek více trenérů, kteří pracují s hráči ve skupinách, především pak u žáků.

Novým členům klubu můžeme na dobu určitou propůjčit hokejovou výstroj zdarma.

Za svou krátkou historii jsme dosáhli řady úspěchů - oba dorostenecké týmy máme v extraligových soutěžích, dva naši odchovanci už podepsali kontrakty v NHL, žákovské týmy se pohybují na předních příčkách ve svých soutěžích.

Tělocvičná jednota Sokol Praha Královské Vinohrady

Seznam provozovaných sportů: gymnastika, lakros, florbal, atletika, basketbal, hoop dance, aikido, aqua aerobic, fotbal, jóga

Atletický oddíl v rámci Vinohradského Sokola funguje již mnoho let. Nezaměřuje se jen na trénování dětí, ale i mládeže a dospělých.

Oddíl funguje převážně na venkovním stadionu v Riegrových sadech a též využívá v zimním období halu v budově Sokola.

Též pořádají atletická soustředění: pro děti letní soustředění, pro mládež a dospělé letní, podzimní a jarní soustředění.

Tělocvičná jednota Sokol Praha Královské Vinohrady

Najdete nás na Sporťáčkovi

Seznam provozovaných sportů: gymnastika, lakros, florbal, atletika, basketbal, hoop dance, aikido, aqua aerobic, fotbal, jóga

TJ Sokol Královské Vinohrady je florbalový klub sídlící v Praze v Riegrových sadech, hrající soutěže České Florbalové Unie. V současné době má přihlášeno 18 družstev, z toho ženské elitní družstvo v nejvyšší republikové soutěži. Klub je oddílem tělocvičné jednoty TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady.

Klub byl založen roku 1997 třemi nadšenci, kteří trénovali tamnější žáky 9. ročníku ZŠ Lupáčova a postupně se rozrostl tak, že bylo nutné jej přesunout do větších prostor a to na TJ Sokol Královské Vinohrady, kde sídlí dodnes.

Tělocvičná jednota Sokol Pražský

Najdete nás na Sporťáčkovi

Seznam provozovaných sportů: všestrannost, akrobatický rokenrol, basketbal, jóga, turistická kanoistika, rychlostní kanoistika, moderní gymnastika, aerobic

Jsme basketbalový klub zaměřený především na práci s mládeží. Dlouhodobě patříme mezi nejúspěšnější kluby nejen v Praze, ale i celé republice o čemž svědčí náš statut Sportovního centra mládeže. Snažíme se však nehledět pouze na výsledky, ale nabízíme dětem komplexní sportovní program s velkou mírou všestranného zatížení.

Tělocvičná jednota Sokol Pražský

Najdete nás na Sporťáčkovi

Seznam provozovaných sportů: všestrannost, akrobatický rokenrol, basketbal, jóga, turistická kanoistika, rychlostní kanoistika, moderní gymnastika, aerobic

T. J. Sokol Pražský patří k větším sportovním klubům v Praze. Nabízíme členství v několika oddílech dětí a mládeže. U nás začínají cvičit děti s rodiči od 2 let, dále mohou pokračovat v oddíle předškoláků a pak pokračovat v klasickém všestranném cvičení, nebo si mohou vybrat z oddílů basketbalu, akrobatického rokenrolu, moderní gymnastiky nebo rychlostní kanoistiky.

Přírodní Vědy Praha softball o.s.

Seznam provozovaných sportů: softball

Softballový oddíl PV Praha je sportovní oddíl složený převážně ze současných a bývalých studentů Přírodovědecké fakulty UK, je také členem VŠ sportovního klubu. V sezoně 2001 postoupil mužský oddíl na 5 let do první české softballové ligy, od sezóny 2007 hraje druhou ligu. Ženy v roce 2006 postoupily do druhé ligy žen a v sezoně 2007 postoupily do nejvyšší ženské soutěže. Od roku 2011 hrají druhou ligu. Dětské oddíly nastupují již několik let v pražských i celostátních soutěžích, a v posledních letech se pohybují kolem 2. místa.

Naše heslo je: Sport je pro radost ne pro úplné zničení! 

SK VELO PRAHA

Seznam provozovaných sportů: cyklistika

V našem oddílu vyrostla řada cyklistek a cyklistů, kteří i v současnosti úspěšně závodí a dosahují výborných výsledků na vrcholné úrovni. Naším cílem není pouze vrcholová cyklistika, ale především trávení volného času sportem. Náš oddíl pořádá každoročně soustředění, setkání a další společné akce, kde se lépe poznáváme. V oddíle organizováno 33 členů z toho je 24 dětí. Jezdíme na pravidelná soustředění a účastníme se závodů především v rámci Pražského MTB Poháru a Kellys Bikeranch Cup na Višňovce. Cyklistika a práce s dětmi nás baví.

Sportovní klub Žižkov Praha

Najdete nás na Sporťáčkovi

Seznam provozovaných sportů: kanoistika, kuželky, lední hokej, tenis, turistika

Jsme kuželkářský oddíl SK Žižkov Praha hrající na nejmodernější kuželně v hlavním městě. Máme celkem pět družstev, z nichž dvě hrají ligové soutěže. Zbylá tři družstva jsou v pražském přeboru.

Naše kuželna je zapojena do pražské soutěže „Mladá Praha“, která je určena pro kategorii žákovskou a dorosteneckou. Kromě toho se zde pořádají mistrovské přebory, ale i mezinárodní turnaje. V soutěžním ročníku 2016/2017 bude naše kuželna hostit také Interligu, což je nově vzniklý mezinárodní přebor nejlepších mužských týmů z Česka a Slovenska.

Kuželky jsou sportem jak individuálním, tak týmovým. Ta týmová část je ovšem mnohem významnější. Ctíme pravidlo fair-play.

Mrkni na web pojdhrat.kuzelky.cz a přijď si vyzkoušet, jak se hrají kuželky.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10