KLUBY

Filtrovat

Golf & Country Club Prague - Hodkovičky

Seznam provozovaných sportů: golf

Pokud si myslíte, že členství v golfovém klubu musí stát desítky až stovky tisíc, pak jste nebyli v Hodkovičkách. Hodkovičky pro Vás připravily srozumitelnou a nejvýhodnější nabídku reprezentovanou třemi variantami členství - PLAY, Student PLAY a KID. Všechny typy členství jsou bez vstupního poplatku. U členství PLAY platíte roční příspěvek ve výši 3 000 Kč. Člen Student PLAY platí roční příspěvek ve výši 1 500 Kč . V případě, že se rozhodnete pro naše členství, získáte mnoho dalších výhod oproti běžným zákazníkům. Takže pokud hledáte golfový klub, který leží nedaleko centra našeho hlavního města, nabízí příjemné prostředí pro Vaše sportovní vyžití, a to jak trénink, tak samotnou hru, pak neváhejte a vyzkoušejte naše členství. a u členství KID je roční příspěvek pouze 2 000 Kč. případě, že se rozhodnete pro naše členství, získáte mnoho dalších výhod oproti běžným zákazníkům. Takže pokud hledáte golfový klub, který leží nedaleko centra našeho hlavního města, nabízí příjemné prostředí pro Vaše sportovní vyžití, a to jak trénink, tak samotnou hru, pak neváhejte a vyzkoušejte naše členství.

HC Slavoj Zbraslav

Seznam provozovaných sportů: lední hokej

HC Slavoj Zbraslav je se svou skoro 100letou historié jedním z nejstarších hokejových oddílů vůbec. Jako jeden z mála oddílů je 100 % orientován na mládež. Nehrozí tedy možnost přelévání financí do mužstev mužů a krácení rozpočtu pro mládež! Hlavní náplní je výhradně práce s mládeží od neútlejšího věku až po juniory.

HC 1946 PRAGA

Seznam provozovaných sportů: pozemní hokej

Zaujal Vás pozemní hokej? Měli byste zájem si ho vyzkoušet? Není nic jednoduššího! Pro Vás nejmenší pravidelně připravujeme náborové akce. Termíny jejich konání najdete v sekci "Aktuality" na našich stránkách. Pokud Vás pozemní hokej zaujal natolik, že nechcete čekat do nejbližšího náboru, přijďte na kterýkoliv trenink družstva, do kterého věkově spadáte.

Hockey club Kobra Praha

Seznam provozovaných sportů: lední hokej

Hockey Club vznikl v roce 1929 pod názvem HC KONSTRUKTIVA, po II. světové válce měl dvě družstva - Muže a Dorost. Největší rozvoj klubu je datován do roku 1975 kdy byl otevřen zimní stadion Konstruktiva v Braníku. Od tohoto roku postupem času klub vybudoval všechny žákovské kategorie včetně dorostu a juniorů.

I. plavecký klub otužilců Praha

Seznam provozovaných sportů: otužování

Naši členové trénují celoročně ve Vltavě a potřebné zázemí jim poskytuje klubovna na břehu řeky poblíž nádraží Braník. Tréninky se konají pravidelně vždy ve středu v podvečer a v sobotu dopoledne. Většina těch, kteří trénují pravidelně 1-2krát týdně, již zapomněla, co jsou věčná nachlazení a angíny, kterými trpěli dříve. Otužování je tak činností, kterou můžete ušetřit to, čeho máme největší nedostatek – totiž času. Doba, kterou investujete do tréninku, se vám zpravidla vrátí v nižší nemocnosti.

JUNIORSKÝ AEROBIK

Seznam provozovaných sportů: aerobic

Dnes,  po 13-ti letech existence, ať pod jménem Eltodo Juniorská škola aerobiku Ivy Farářové, nebo od roku 2003 pod názvem   Juniorská škola aerobiku Domyno Ivy Farářové, nemusí zakladatelka školy vzpomínat jen na minulou generaci závodníkù mistrů světa, jako byli R.Hanáková a D.Huf, P.Jánský, L.Jiříková, H.Babková, ale mùže se pochlubit výkonností současných reprezentantů: mistra Evropy a mistra světa  P.Sirotka, finalistky T.Zámostné  nebo v konkureční federaci FIG úspěšným I.Homolkou a  další mladou generaci, která brzy bude klepat na dveře české reprezentace a navazovat na úspěchy té minulé.

Kuželkářský klub Konstruktiva Praha

Seznam provozovaných sportů: kuželky

Kuželkářský klub.

LANNA GYM, o.s.

Seznam provozovaných sportů: thai box, box, MMA

Klub disponouje vlastní tělocvičnou a posilovnou. Specializuje se na výuku bojových sportů a má ve svých řádách spostu kvalitních zápásníků a trenérů.

4 5 6 7 8 9 10 11 12 13