KLUBY

Filtrovat

Karate klub Matsu

Seznam provozovaných sportů: karate

Klub stále nabírá nové členy. Potřebné informace naleznete na webu: www.matsu.cz

1. HFK Děkanka o.s.

Seznam provozovaných sportů: florbal, yachting, házená

V rámci 1. HFK Děkanka o.s. fungují týmy florbalu, házené, kofrbalu a Yacht club.

A.F.K. Slavoj Podolí Praha

Seznam provozovaných sportů: fotbal

Klub se stoletou historií nabízí kvalitní zázemí a vede můžstva ve všech věkových kategoriích.

Aikido Karlín, z.s.

Seznam provozovaných sportů: aikido

Naší hlavní činností je cvičení a praktikování Aikido. Tělocvičnu tvoří tři sály, které fungují v Karlíně, Praha 8 od roku 1997. V prostorách tělocvičny se vyučují i další bojová umění: Kick box, Muay Thai, Capoeira, Eskrima, Iaido, Kendo či Daito-ryu Aikijujutsu. Toto místo je prostorem pro setkávání lidí, kteří se zajímají o Aikido, bojová umění, či jsou jen přáteli Aikido Karlín.

Beachklub Ládví z.s.

Seznam provozovaných sportů: beachvolejbal

Hrajete plážový volejbal nebo se chystáte hrát plážový volejbal a rádi byste reprezentovali sportovní klub? Nebo ani nechcete nikoho reprezentovat, ale hledáte výhodnější možnosti jak si pronajmout kurty? Tak právě pro Vás jsme připravili dvě různá členství v našem klubu - standardni a rozšířené (občas používáme zkratku VIP). Více info na našem webu.

FbK Olymp Praha

Seznam provozovaných sportů: florbal

Florbalový klub FbK Olymp Praha byl založen roku 2008 a za velmi krátkou dobou se stal jedním z největších mladežnických oddílů v Praze. Týden co týden s námi florbal hraje již více než 400 dětí. Máme závodní družstva přihlášené ve všech věkových kategorií (od předškolních dětí přes žáky, dorostence, juniory až po muže) do soutěží organizovaných Českou florbalovou unií. Žákům základních škol nabízíme florbalové kroužky na celkem 15 základních školách v Praze 2, 4, 10, 11, v Radotíně, Velké Chuchli a Slivenci. O naše sportovní a organizační zázemí se stará mnoho zkušených lidí, kteří se zabývají florbalem, sportem a prací s dětmi již mnoho let. Proto očekáváme i v dalších sezónách výborné herní výsledky, růst našich hráčů i oddílu jako takového. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně kroužků nebo tréninků volejte na telefon 736 746 866 nebo pište na e- mail: [email protected] Těšíme se na vás na tréninku! Seznam ZŠ, kde máme florbalové kroužky: ZŠ Botičská - Praha 2 ZŠ Brigádníků - Praha 10 ZŠ Filosofská - Praha 4 ZŠ Jesenice – Sunny Canadian School - Jesenice ZŠ Jitřní - Praha 4 ZŠ Křesomyslova - Praha 4 ZŠ Mendíků - Praha 4 ZŠ Mikulova - Praha 11 ZŠ Na Líše - Praha 4 ZŠ Nedvědovo náměstí - Praha 4 ZŠ Radotín, Praha - Radotín ZŠ Sdružení, Praha 4 ZŠ Slivenec, Praha - Slivenec ZŠ U sv. Štěpána, Praha 2 ZŠ Velká Chuchle (Charlotty Masarykové), Praha - Velká Chuchle

FC TEMPO PRAHA, z.s.

Seznam provozovaných sportů: fotbal

Usilujme o fotbal v jeho nejčistší podobě, který se hraje fér a rozhoduje jen na hřišti, usilujme o klub, který je místem nejen sportovního vyžití, ale také setkání s přáteli. A hlavně místem, kde se budeme cítit dobře. Sportovní areál dnes k pravidelné přípravě využívají tři stovky malých i velkých Tempáků.

FK Slavoj Vyšehrad s.r.o.

Seznam provozovaných sportů: fotbal

Fotbalový klub s dlouholetou tradicí.

3 4 5 6 7 8 9 10 11 12