KLUBY

Filtrovat

Raptor Dojang

Seznam provozovaných sportů: taekwondo

Taekwondo rozvíjí rychlost, obratnost, sílu, vytrvalost a sebedůvěru. Přijďte se kdykoli podívat a zacvičit si. Těšíme se na Vás !

SK Viktoria Žižkov

Seznam provozovaných sportů: fotbal

SK Viktoria Žižkov vede družstva v kategoriích: přípravka, mladší žáci, starší žáci, mladší dorost.

SOKOL NOVÉ VYSOČANY volejbalový oddíl

Seznam provozovaných sportů: volejbal

Jsme malý, leč zkušený volejbalový tým, který patří mezi lídry 4.třídy pražského volejbalového týmu mužů. Jsme tým s letitou historií, vždyť nejstarší členové již překročili 60 let a věkový rozptyl hráčů máme téměř 30 let. Volejbal je ale především o zkušenostech a těch máme dostatek, jeden z hráčů dokonce i ligové. Mezi úspěchy z posledních let patří náš postup do pražské 3. třídy a byť jsme se v této soutěži neudrželi, ostudu jsme neudělali.

SK VELO PRAHA

Seznam provozovaných sportů: cyklistika

V našem oddílu vyrostla řada cyklistek a cyklistů, kteří i v současnosti úspěšně závodí a dosahují výborných výsledků na vrcholné úrovni. Naším cílem není pouze vrcholová cyklistika, ale především trávení volného času sportem. Náš oddíl pořádá každoročně soustředění, setkání a další společné akce, kde se lépe poznáváme. V oddíle organizováno 35 členů z toho je 18 dětí. Nejstarší junioři, kadeti, kadetky, žáci a žákyně startují na Českém poháru horských kol, na silnici, i v cyklokrosu. Mladší děti startují na různých školních závodech, Jihočesko-bavorského poháru MTB, MTB Cup Libereckého kraje, PKŽ apod.

Sportovní klub Žižkov Praha

Seznam provozovaných sportů: kanoistika, kuželky, lední hokej, tenis, turistika

Zajištění sportovních činností a akcí pro cvičence všech věkových kategorií. Vedení oddílů kanoistiky, kuželek, ledního hokeje, tenisu a turistiky.

Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II.

Seznam provozovaných sportů: judo, aikido, gymnastika, jiu-jitsu

Zajištění sportovních činností a akcí pro cvičence všech věkových kategorií. Vedení oddílů aikida, juda, sportovní gymnastiky a jiu-jitsu.

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SPOJE PRAHA

Seznam provozovaných sportů: atletika, badminton, basketbal, box, golf, jachting, jóga, judo, kanoistika, fotbal, kulturistika, muay-thai, národní házená, nohejbal, tenis

TJ Spoje Praha byla založena v roce 1954. V současnosti provozuje celou řadu sportovních oddílů a stále nabírá nové členy.

HOROLEZECKÝ ODDÍL ALPIN IV.

Seznam provozovaných sportů: horolezectví

Jsme horolezecký oddíl mládeže Alpin IV. Učíme se jistit spolulezce a lézt na stěně i na skalách. Zde se kromě toho učíme zakládat umělé jistící prvky. Vedoucí je Ladislava Bímová (Bimboška). Jsou tu děti od sedmi do deseti let a od jedenácti do sedmnácti let. 

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11