KLUBY

Filtrovat

SK EKO

Seznam provozovaných sportů: volejbal

Náš klub se pravidelně zůčastňuje volejbalových turnajů jak v Praze, v České republice, tak na mezinárodních turnajích Polska, Slovenska a Maďarska. Pravidelně každé pondělí a středu pořádáme tréninky v Malešicích v areálu ZŠ Nad Vodovodem. Tréninky jsou rozděleny na mladší a starší žákyně a jsou každý v délce 90 minut. Stále přijímáme nové členy do sportovního klubu SK EKO - pro informace nás kontaktujte na email.

Florbalový klub ELITE PRAHA

Seznam provozovaných sportů: florbal

Ženský florbalový klub ELITE PRAHA dosáhl již mnoha úspěchů. Klub má zastoupení ve všech věkových kategorií a stále hledá nové členy.

FK VIKTORIA ŽIŽKOV a.s.

Seznam provozovaných sportů: fotbal

FK Viktoria Žižkov je jeden z nejstarších fotbalových klubů vČesku. Sídlí v Praze na Žižkově. Nyní hraje 2. ligu.

INLINETALENT PRAHA o.s.

Seznam provozovaných sportů: inline (kolečkové brusle)

INLINETALENT Praha o.s. je inline rychlobruslařský oddíl založený v roce 2010. Vedeme a trénujeme mladé rychlobruslaře od nejmenších až po seniory. V současné době náš oddíl čítá téměř 40 závodníků, jímž se věnují 4 kvalifikovaní trenéři.

Kolibris

Seznam provozovaných sportů: curling

Curilng Club Kolibris nabízí nábor nových členů pro chlapce a dívky ve věku 11 až 16 let.

Kulturní a sportovní středisko Husita

Sportovní činnost pro děti a mládež. Možnost pronájmu hřiště pro veřejnost.

Orel jednota Praha - Balkán o.s.

Orel je občanské sdružení, křesťanská sportovní organizace. Prioritou činnosti Orla je především podpora sportu pro všechny. Cílem Orla výchova mladých lidí a dětí prostřednictvím sportovních a ostatních aktivit. Cílem Orla není vychovávat mistry světa, našim cílem je věnovat se sportu, který podporuje kladné vlastnosti člověka - sportu, který je fairovy, ohlíží se na soupeře i spoluhráče. Orel chce dávat sportu smysl. V tom mu pomáhají pevné základy, které mu poskytují křesťanské hodnoty a celá historie jeho činnosti. Celou svojí činnosti chce Orel dávat sportu smysl.

Polis Racing

Seznam provozovaných sportů: cyklistika

Informace ohledně členství v klubu Polis.Racing vám sdělí předseda Polis.Racing o.s.: Zdeněk Pól, telefon: 602 492 306.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10