KLUBY

Filtrovat

Tělocvičná jednota Sokol Praha Královské Vinohrady

Seznam provozovaných sportů: gymnastika, lakros, florbal, atletika, basketbal, hoop dance, aikido, aqua aerobic, fotbal, jóga

Sokol Praha Královské Vinohrady je jednou z největších sokolských jednot v Praze, ale i největším sokolským areálem na světě. V odboru všestrannosti a v 6 sportovních oddílech sdružuje cca 1 600 členů všech věkových kategorií. Oddíl nevěnuje jen dospělým zájemcům o atletiku, ale také dětem a to již od 6 let.

Tělocvičná jednota Sokol Pražský

Seznam provozovaných sportů: všestrannost, akrobatický rokenrol, basketbal, jóga, turistická kanoistika, rychlostní kanoistika, moderní gymnastika, aerobic

V rámci tělcovicčné jednoty funguje řada oddílů, kam je možné se přihlásit.

Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad

Seznam provozovaných sportů: basketbal

Skolo Vyšehrad vede basketbalová družstva už od žákovský kategorií.

Univerzitní sportovní klub Praha - atletika

Seznam provozovaných sportů: atletika

Atletický oddíl USK Praha přijímá nové členy, zájemce o královnu sportu v průběhu celého roku a všech věkových kategorií. 

VŠTJ TECHNIKA PRAHA STROJNÍ

Seznam provozovaných sportů: aerobic, aikido, basketbal, volejbal, karate, kendo, kulturistika, lyže běh, lyže sjezd, sporty v přírodě, vodní slalom, turistika, fotbal, kondiční cvičení

VŠTJ Technika Praha strojní se hlásí k systému vysokoškolské tělovýchovy a sportu s cílem přispět k širokému a všestrannému rozvoji tělesné výchovy a sportu především mezi členy akademické obce ČVUT, ale i širší veřejnosti. Organizuje účast svých členů, jednotlivců i kolektivů na domácích i zahraničních soutěžích. Ve své činnosti úzce spolupracuje s Ústavem tělesné výchovy a sportu a s Fakultou strojní ČVUT v Praze. VŠTJ Technika Praha strojní má v současné době 14 aktivních sportovních oddílů zaměřených na tyto druhy sportů: aerobic, aikido, basketbal, volejbal, karate, kendo, kulturistika, lyže běh, lyže sjezd, sporty v přírodě, vodní slalom, turistika, fotbal a kondiční cvičení.

Přírodní Vědy Praha softball o.s.

Seznam provozovaných sportů: softball

Softballový klub působí od roku 1991. Tým má zastoupení jak v mužské tak i v ženské kategorii.

FC KING,společnost s ručením omezeným

Seznam provozovaných sportů: fotbal

FC King se zaměřuje na výchovu a vyhledávání talentů. Máme týmové zastoupení ve všech věkových kategoriích do staršího dorostu. Jezdíme na letní i zimní soustředění , pořádáme zimní turnaj  a halovou ligu. Mimo to probíhá permanentní nábor nových fotbalistů.

"Flowschool"

Seznam provozovaných sportů: sport pro handicapované

Sportovní klub FlowSchool byl založen v roce 2010 s myšlenkou pomáhat hendikepovaným sportovcům. Naše společnost poskytuje služby v oblasti fyziologické a psychologické. S námi si nejen zvýšíte fyzičku nebo jen tak protáhnete tělo, ale i poznáte zajimavé přírodní lokality. Tím, že se zúčastníte některé z našich akcí se automaticky podílíte na dobré věci, jakou je podpora tělesně i duševně hendikepovaných v jejich pracovních i volnočasových aktivitách.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10