KLUBY

Filtrovat

TJ Solidarita

Seznam provozovaných sportů: tenis, beachvolejbal, nohejbal

TJ Solidarita vyvíjí činnost v ulici Pod strání 7a, Praha 10 - Strašnice (mezi stanicemi metra Strašnická a Skalka). V areálu se nachází 8 antukových tenisových kurtů, navíc jsou celoročně k dispozici 2 kryté dvorce s umělou antukou. Dále jsou v areálu 2 antukové kurty pro nohejbal a tři beach volejbalové kurty. TJ Solidarita sdružuje 2 oddíly (tenisový a nohejbalový), které provozují závodní činnost, beach volejbal je provozován pouze rekreačně. Nečlenové TJ Solidarita si mohou ve volných hodinách pronajmout kterýkoliv z výše uvedených kurtů. Kontakt na kurty pro rezervace : 731315754

SPORT KLUB Praha

Seznam provozovaných sportů: ostatní

Občanské sdružení SK Praha bylo založeno dne 16.6.2008. Cílem našeho sdružení je vytvářet kvalitní podmínky pro mladé talentované sportovce. V součastné době podporuje SK Praha především tenistku Denisu Kulhánkovou.

T.J. Blaník Praha - oddíl vodního motorismu

Seznam provozovaných sportů: vodní motorismus

Oddíl vodního tomorismu TJ Blaník Praha se nachází v Praze 5 na Císařské louce. Oddíl má 40-ti letou tradici a jeho členové se aktivně věnují účasti na soutěžích, pořádaných Českým svazem vodního motorismu.

Český Yacht Klub

Seznam provozovaných sportů: jachting

Čěský Yacht Klub je kolébkou jachtingu v ČR

SANG, o.s.

Seznam provozovaných sportů: ostatní

Sportovní akademie nové generace! Jsme zaměřeni na všechny věkové kategorie od 3 let. Věnujeme se dlouhodobé přípravě dětí a mládeže na vystoupení, exhibice a zejména také na republikové a mezinárodní soutěže ve sportovním aerobiku, tanci i fitness. Vedeme také kurzy a speciální kondiční treninky pro dospělé a seniory

Český alpinistický klub

Seznam provozovaných sportů: lezení

Klub vznikl v roce 2002. Hlavní činností je horolezectví, lezení po skalách a vysokohorská turistika. Nicméně spektrum činností je podstatně širší. Mezi našimi členy najdete nejen horolezce, ale i potápěče, jachtaře, cyklisty, lyžaře, skialpinisty, turisty, cestovatele atd. Podle zájmů a individuálních schopností provozujeme aktivity od čistě rekreačních forem, přes výkonnostní sport až po vrcholové provozování. Našich klubových akcí se zúčastňují i členové jiných sportovních oddílů, kamarádi, známí, jejich partneři i se svými dětmi. Nejsme uzavřenou zájmovou skupinou a přivítáme všechny, kteří se rozhodnou trávit volný čas společně s námi.

FK Dukla Jižní Město o.s.

Seznam provozovaných sportů: fotbal

Fotbalový klub.

Lakrosový klub Flamingo Slavia Praha o.s.

Seznam provozovaných sportů: lakros

Lakrosový klub SK Slavia Praha.