KLUBY

Filtrovat

PROTEBE

Seznam provozovaných sportů: ostatní

Humanitární sdružení PROTEBE je u MV ČR registrované občanské sdružení, které již 18 let zaměřuje svoji činnost na práci s dětmi a mládeží. Pořádá víkendové turistické a pobytové akce, letní tábory, prodloužené vánoční pobyty i jednodenní výlety. Je také pořadatelem odborných psychoterapeutických pobytů a mezinárodních setkání sportovců s účastí týmů z Belgie, Holandska, Dánska, Německa, Polska, Slovenska a České republiky.

SK ROVER

Seznam provozovaných sportů: střelba, biatlon

Oddíl biatlonu s dlouholetou tradicí. Jsme největším biatlonovým a lyžařským klubem pracujícím s dětmi na území Prahy! Úspěšný v soutěži jednotlivců i klubových týmu v ČR. Jsme členy Českého svazu biatlonu a Českého svazu lyžařů. Trénujeme ve věkových kategoriích od 6 let dále

Společně ve sportu,o.s.

Seznam provozovaných sportů: jachting

Společně ve sportu,o.s. je sdružením rodičů a odborníků, kteří se angažují v oblasti podpory sportovních aktivit intaktních i handicapovaných dětí, mladistvých a dospělých v jachetním sportu. Hlavní cíl činnosti - Podpora a rozvoj sportovních aktivit dětí, mladistvých a dospělých v oblasti jachetního sportu napříč lodními třídami.

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice, o.s., KRAJSKÁ ORGANIZACE PRAHA

Seznam provozovaných sportů: aktivity pro lidi s mentálním postižením

Organizace SPMP uskutečňuje celou řadu projektů pro podporu lidí s mentálním postižením. Vice info na centrálním webu: www.spmpcr.cz

Sportovní Club Jedličkova ústavu Praha , o.s.

Seznam provozovaných sportů: sport pro tělesně positžené

Vzhledem k členství v České federaci Spastic Handicap o.s., která sdružuje a organizuje sportovní činnost především pro spasticky postižené sportovce, i většina aktivních sportovců našeho SC jsou jedinci s diagnózou DMO rozličného stupně postižení. Pokud byste projevili zájem o jakoukoli sportovní činnost, kterou provozujeme, kontaktujte nás písemně, telefonicky či e-mailem.

Sportovní klub Královka

Seznam provozovaných sportů: basketbal

Chceš začít sportovat s partou bezva holek? Pojď s námi hrát basketbal! USK Praha je oddíl s dlouholetou tradicí, ve kterém vyrůstají špičkové basketbalistky. Trénujeme v tělocvičně přímo ve škole a to ZŠ Ohradní, ulice Ohradní 1366/49, Praha 4 - Michle. Těm nejmenším nabízíme všesportovní přípravku, od 10ti let se všechny hráčky účastní pravidelných soutěží. Přechod do starších kategorií je zajištěn v rámci klubu. Kromě tréninků v tělocvičně vyrážíme společně také na letní i zimní soustředění a pořádáme další doplňkové akce jako jsou výlety apod. Přidat se k nám můžeš kdykoliv, stačí sbalit tenisky, sportovní oblečení a přijít to zkusit, těšíme se na tebe! Naše heslo: Jsme tým!

Sportovní klub Hirundo

Seznam provozovaných sportů: taekwondo

Cvičíme s dětmi od 4 let i s dospělými. Učíme své žáky lépe chápat princip pohybu vlastního těla prostřednictvím technik Taekwondo. Dále učíme sebeobranu, principy a zásady olympijského bojového sportu. Žáci pravidelně skládají zkoušky na technické stupně, které odráží míru jejich dovedností, jakož i pochopení etiky a filozofie bojového umění a sportu. A snažíme se předávat radost, které nám cvičení bojového umění přináší.

T.J. Slovan Praha

Seznam provozovaných sportů: sport pro všechny, lyžování, gymnastika, orientační běh

Slovan praha provozuje oddíly v oblasti turistiky, sportu pro všechny, lyžování, sportovní gymnastika a orientačního běhu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10