KLUBY

Filtrovat

TK Fénix

Seznam provozovaných sportů: tenis

Tenisový klub je určen pro příznivce tenisu, kteří si přejí hrát tenis pravidelně nebo podle svých časových možností na rekreační i závodní úrovni.

VSK HUMANITA

Seznam provozovaných sportů: ostatní

VSK HUMANITA PRAHA je sportovní klub fungující pod FF UK Praha a je určen studentům UK. Tréninky sportovních oddílů ve vysokoškolském sportovním klubu Humanita umožňují studentům provádět výkonnostní sport s možností účasti v pravidelných sportovních soutěžích, s podmínkou členství v občanském tělovýchovném sdružení.

OREL - župa POSPÍŠILOVA

Seznam provozovaných sportů: ostatní

Orel je občanské sdružení, křesťanská sportovní organizace. Prioritou činnosti Orla je především podpora sportu pro všechny. Cílem Orla výchova mladých lidí a dětí prostřednictvím sportovních a ostatních aktivit. Cílem Orla není vychovávat mistry světa, našim cílem je věnovat se sportu, který podporuje kladné vlastnosti člověka - sportu, který je fairovy, ohlíží se na soupeře i spoluhráče. Orel chce dávat sportu smysl. V tom mu pomáhají pevné základy, které mu poskytují křesťanské hodnoty a celá historie jeho činnosti. Celou svojí činnosti chce Orel dávat sportu smysl.

"ATT Sport o.s."

Seznam provozovaných sportů: tenis

ATT Sport o.s. je organizátorem tenisových turnajů a lig pro všechny věkové kategorie.

Dětská agentura Kroužky, s.r.o.

Seznam provozovaných sportů: kroužky

Společnost Kroužky, s.r.o. organizuje zájmové kroužky již 13 let! Pro téměř 8500 dětí z 400 mateřských a základních škol v Praze. Naše kroužky probíhají přímo ve školách a školkách pro místní děti a žáky - ve známém a bezpečném prostředí mezi kamarády. Rodičům tak odpadá starost s doprovodem dětí na kroužky. Zabezpečujeme smysluplné, kvalitní, naučné a zábavné prožití volného času dětí od 3 do 15ti let. Děti v našich kroužcích sportují, vzdělávají se, věnují se umění a aktivně odpočívají. Pozitivně rozvíjíme jejich osobnost, talent a kamarádské vztahy mezi spolužáky.

HC Letci Letňany

Seznam provozovaných sportů: lední hokej

HC Letci Letňany je mládežnický hokejový oddíl, který sdružuje hráče od nejmladších let až po kategorii juniorů. ezi naše přednosti patří zejména to, že hráči mají možnost trénovat na 2 ledových plochách a tím jsme schopni všem našim kategoriím stanovit zcela přesný časový harmonogram tréninkových jednotek na celou sezónu. Plochy v ICE ARENĚ Letňany jsou v provozu celoročně a tak je mohou naši hráči využívat i během letní přípravy v průběhu května a června a vhodně tak kombinovat přípravu na suchu i na ledě. Jsme si plně vědomi náročností tohoto sportu a pro zlepšení kvality našich tréninků máme na ledě během tréninkových jednotek více trenérů, kteří pracují s hráči ve skupinách, především v mladších a starších žácích.

JUDO CLUB Bulldogs

Seznam provozovaných sportů: judo

Judo club Bulldogs nabírá nové členy do kurzu juda a sebeobrany. Možnost cvičení rodičů s dětmi.

Klub českých turistů Praha

Seznam provozovaných sportů: turistika

Hlavním cílem Klubu českých turistů (KČT) je pořádat turistické akce pro své členy a širokou veřejnost, sjednotit a zajistit zřizování a značení turistických tras, rozšiřovat možnosti turistického ubytování, a vydávat turistické mapy ČR a další propagační materiály. KČT se stará o značení turistických tras, a to již od roku 1889. Dnes je vyznačeno kolem 40 600 km pěších, 33 900 km cyklistických, 3 500 km lyžařských a 2 800 km jezdeckých tras. Toto vše udržuje přes 1 370 dobrovolných značkařů. V současné době má KČT okolo 32 tisíc členů. Je rozdělen do 14 oblastí, které se územně kryjí s kraji ČR. Klub řídí Ústřední výbor KČT, oblasti řídí oblastní výbory. Základním článkem jsou odbory, kterých je v ČR přes pět set. Členové platí roční příspěvky, které jsou odstupňovány do kategorií základní, junior, senior a rodina s dětmi. Členové mohou využívat různé členské výhody, například slevu na startovném na turistických akcích, zvýhodněné předplatné časopisu Turista, slevy na ubytování, slevu na mapy vydané KČT. Získají také slevovou kartu Eurobeds (nabídka slev je na www.eurobeds.cz nebo v tištěné brožurce Eurobeds).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10