KLUBY

Filtrovat

Sport Klub u divadla

Seznam provozovaných sportů: fitness, sauna, plavání

Sport Klub v Pasáži u divadla je moderním sportovním centrem pro aktivní odpočinek, relaxaci a regeneraci sil. Návštěvníkům nabízí příjemné a exkluzivní prostředí v samotném centru Prahy a svým charakterem zaručuje klid a soukromí.

MYSTIC SKATES, spol. s r.o.

Seznam provozovaných sportů: skateboard

MYSTIC SKATE PARK NA PRAŽSKÉM OSTROVĚ ŠTVANICE JE JEDEN Z NEJKVALITNĚJŠÍCH PARKŮ V EVROPĚ. JEHO PODOBA SE KAŽDOROČNĚ UPRAVUJE PODLE AKTUÁLNÍCH TRENDŮ A POTŘEB JEZDCŮ, A TO VŽDY PŘED KONÁNÍM ZÁVODŮ SVĚTOVÉ SÉRIE MYSTIC SKATE CUP. PO JEHO SKONČENÍ ZŮSTÁVÁ PARK OTEVŘENÝ ŠIROKÉ VEŘEJNOSTI, KTERÁ MÁ TAK MOŽNOST JEZDIT V NEJMODERNĚJŠÍCH PODMÍNKÁCH A S KLUBOVOU KARTOU ZÍSKÁTE CELOROČNÍ VSTUP DO MYSTIC SKATEPARKU NA ŠTVANICI ZDARMA.

SLAVOJ PRAHA s.r.o.

Seznam provozovaných sportů: fotbal, beachvolejbal,tenis

Klub Slavoj Praha s.r.o. nabízí k pronájmu 6 tenisových kurtů, 2 haly, beachvolejbalové , nohejbalové a fotbalové hřiště.

SPORTOVNÍ KLUB HRADČANY

Seznam provozovaných sportů: gymnastika

Klub patří mezi přední gymnastické kluby v České republice a zaměřuje se především na mužskou sportovní gymnastiku. Gymnasté tohoto klubu patří k nejlepším v ČR - od malých žáčků až po mužskou reprezentaci. 

Sportovní klub Start Praha, o.s.

Seznam provozovaných sportů: tenis, lukostřelba, volejbal, basketbal, nohejbal, turistika

V rámci klubu je možné věnovat se celé řadě sportovních aktivit a účastnist se mnoha akcí. Pro nečleny je zde možnost pronájmu sportovišť

Sportovní tým při Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské Českého vysokého učení technického v Praze Tralalalala

Seznam provozovaných sportů: fotbal, florbal, volejbal, basketbal

Klub Tralalalala je sportovním klubem při FJFI ČVUT . V klubu se zájemci z řad studentů mohou stát členy fotbalového, basketbalového, florbalového nebo volejbalového týmu.

TĚLOCVIČNÁ JEDNOTA SOKOL KAMPA Akrobatický rock´n´roll

Seznam provozovaných sportů: tanec

Jsme oddíl Akrobatického Rock and Rollu s dlouholetou tradicí a mnoha úspěchy. Jsme členy župy Podbělohorské České obce sokolské. Zárověň jsme členy Českého svazu akrobatického rock and rollu (ČSAR). V našem klubu najdete jak velice mladé tanečníky, tančící v kategorii Děti, tak starší zkušené závodníky, kteří se svojí pílí dostali až do nejvyšší seniorské kategorie A. Tyto páry trénuje po akrobatické stránce pan František Večeřa, který je c součastnosti pravděpodobně nejlepším světovým trenérem rokenrolové akrobacie. Je také vedoucím klubu.

Tělocvičnná jednota Sokol Malá Strana

Seznam provozovaných sportů: odbor všestranosti, malá kopaná, moderní gymnastika, tenis, volejbal

Založen r.1887 a od r.1897 máme svou vlastní tělocvičnu, hřiště na volejbal, basketbal a kopanou, na úpatí Petřína – v sousedství dolní stanice lanové dráhy a v blízkosti zastávek tramvají „Újezd“ linek č.6,9,12,20,22. Sportovním oddílům i menším skupinám nabízíme také možnost pronájmu srubové základny u Berounky – v blízkosti Křivoklátu. Pro letní měsíce také tábořiště přímo u řeky. Další informace naleznete na webových stránkách.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10