KLUBY

Filtrovat

Sportovní klub LTC Modřany 2005 z.s.

Seznam provozovaných sportů: tenis

Náš tenisový klub sdružuje zájemce o tenis od dětí a mládeže až po seniory. Pod jeho hlavičkou nastupuje ke svým soutěžím 11 závodních družstev, která mají velice kvalitní úroveň. „A“ družstvo dospělých se v letošním roce probojovalo do 1. celostátní ligy, družstva dorostu i mladšího žactva hrají nejvyšší pražské soutěže.

SPORTOVNÍ KLUB OAZA PRAHA

Seznam provozovaných sportů: tenis, nohejbal, minigolf, stolní tenis, šachy, volejbal, zdravotní cvičení, rehabilitační centrum

V současné době má SK Oáza Praha 503 členů, sdružených v 8 sportovních oddílech. K nejúspěšnějším patří tenis, minigolf a šachy, jejichž družstva reprezentují SK v nejvyšších celostátních soutěžích, z jednotlivců pak šachistka Kateřina Němcová je vicemistryní světa 2007 a mistryní Evropy 2008 v kategorii do 18 let.

SPORTOVNÍ KLUBY PRAHA 4

Seznam provozovaných sportů: atletika, basktebal, dráhový golf, florbal, házená, jóga, kanoistika, fotbal, lyžování, turistika, veslování

SK Praha 4 provozuje celou řadu sportovních klubů a oddílů. Více info na jejich webových stránkách.

Jasa ARCHERY Direct

Seznam provozovaných sportů: lukostřelba

Střelbu z luku si u nás můžete vyzkoušet, občas chodit střílet s přáteli, nebo se hodin účastnit pravidelně, naučit se základy techniky střelby a časem třeba vstoupit do klubu a začít závodit.

Tělocvičná jednota Sokol Hodkovičky

Seznam provozovaných sportů: volejbal, moderní gymnastika, nohejbal

V rámci tělovýchovné jednoty je možné vstoupit do různých sportovních oddílů.

Tělocvičná jednota Sokol Michle

Seznam provozovaných sportů: basketbal, volejbal, stolní tenis, všestrannost, tanec

Tělocvičná jednota SOKOL MICHLE a její cvičitelé a trenéři Vás zvou do svých oddílů od cvičení rodičů a dětí až po sportovní oddíly dospělých výbor SOKOLA MICHLE.

Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha

Seznam provozovaných sportů: basketbal, stolní tenis, volejbal, všestranost, lyžování, turistika, posilovna

Máme oddíly volejbalu,ženy A hrají 1.ligu,ženy B pražský přebor.Trenér Poduška mob:606803074.Basket je také dívčí záležitost,trenérka Balaštíková mob604701678,st.tenis hrají jak dospělí,tak mládež mob777336255-trenérka Motlíková. Sokolská všestrannost má cvičení rodičů s dětmi /2-4 /,předškolní mládež,mladší žáci a žákyně /6-10 /,aerobik a cvičení dospělých.Posilovna je přístupná od 7 - 21 hodin. Stolní tenis je jen pro členy TJ,stoly jednotlivcům nepronajímáme,jen vyjímečně pro akce většího rozsahu.

Tělocvičná jednota Sokol Praha - Krč

Seznam provozovaných sportů: lyžování, všestranost, stolní tenis, turistika, volejbal

Tělocvičná jednota Sokol Praha-Krč je dobrovolným občanským sdružením s právní subjektivitou, začleněná do České obce sokolské. Jejím posláním je organizovat tělesnou výchovu, sport, kulturní a společenské akce a spolupracovat s dalšími sokolskými, tělovýchovnými, sportovními a jinými organizacemi.