KLUBY

Filtrovat

Lyžařský klub VS Praha o.s.

Seznam provozovaných sportů: lyžování

Hlavním předmětem činnosti je pečovat o sportovní vyžití členské základny členů LKP zejména závodního a masového lyžování Činnost je řízena výborem LKP

METEOR KAČEROV, o.s.

Seznam provozovaných sportů: fotbal, sport pro všechny, oritentační běh

Sportovní klub s devadesátiletou tradicí Vás zve na své stránky a do svých oddílů!

MINIBIKE PRAHA

Seznam provozovaných sportů: minibike

Začátkem roku 2006 vznikl minibike Praha, klub, jenž si vytyčil cíl připravovat děti na případnou závodnickou dráhu. Uvědomujeme si, jak důležité je zažití správných návyků, a v jízdě na motocyklu to platí dvojnásob. Prvním a zároveň nejdůležitějším bodem je bezpečí dětí. Než tedy vpustíme natěšené dítko na trať, je nutné vybavit ho helmou, chrániči kolen, loktů a páteře, rukavicemi a vhodnou obuví. V lepším případě je dobré zakoupit celou kombinézu. Takto vybavený malý kosmonaut se může začít seznamovat se základy ovládání jízdy na minibiku a danými pravidly pro jízdu na trati.

Orel jednota Praha 4-Nusle

Seznam provozovaných sportů: ostatní

Orel je občanské sdružení, křesťanská sportovní organizace. Prioritou činnosti Orla je především podpora sportu pro všechny. Cílem Orla výchova mladých lidí a dětí prostřednictvím sportovních a ostatních aktivit. Cílem Orla není vychovávat mistry světa, našim cílem je věnovat se sportu, který podporuje kladné vlastnosti člověka - sportu, který je fairovy, ohlíží se na soupeře i spoluhráče. Orel chce dávat sportu smysl. V tom mu pomáhají pevné základy, které mu poskytují křesťanské hodnoty a celá historie jeho činnosti. Celou svojí činnosti chce Orel dávat sportu smysl.

Paintball Club Troja, o.s.

Seznam provozovaných sportů: paintball

Přijďte si zahrát paintball v nášem areálu přímo V CENTRU PRAHY - NA CÍSAŘSKÉ LOUCE (na Smíchově)! Co u nás najdete? Budovy, bunkry, spoustu překážek, zkrátka perfektní paintballový terén. Špičkové vybavení a profesionální organizátoři jsou u nás samozřejmostí!

Pražský klub lyžařů

Seznam provozovaných sportů: lyžování

V rámci klubu lyžařů se konají kvalifikační instruktorské kurzy.

RFK Pohoda Praha, o.s.

Seznam provozovaných sportů: florbal

RFK Pohoda Praha je florbalový klub s rodinnou atmosférou.

RWA Praha

Seznam provozovaných sportů: tenis

Tenisový klub.

5 6 7 8 9 10 11 12 13 14