KLUBY

Filtrovat

1.FC Šampion Rohožník

Seznam provozovaných sportů: fotbal

Fotbalový klub.

GEMINI o.s.

GEMINI je občanské sdružení, jehož program spočívá v dlouhodobé zájmové činnosti s dětmi a mládeží. GEMINI existuje pod hlavičkou různých organizací od roku 1977, samostatným právním subjektem je od roku 1991. Za dobu své existence založilo mnoho oddílů pro různý věkový stupeň a působilo tak již na tisíce mladých lidí ve věku zejména od deseti do osmnácti let. 

AJFYZ - klub potápění při FJFI

Seznam provozovaných sportů: potápění, plavecké sporty

Sportovní klub sdružující potápěče, který zajišťuje i kurzy potápění pro začátečníky.

Ambassadors o.s.

Seznam provozovaných sportů: fotbal

Ambassadors o.s. je křesťanská fotbalová organizace, která v Praze zajišťuje chod fotbalového klubu od mládežnických kategorií (muži i ženy). Mimo to pořádá i fotbalové tábory a další akce.

Basketball School Sparta (BS Sparta)

Seznam provozovaných sportů: basketbal

Basketball School Sparta vznikla v r. 2007 jako klub rodinného charakteru pro výchovu především mládeže. Za tuto relativně krátkou dobu působení se může pochlubit prvními úspěchy v podobě každoročních medailí z pražských soutěží, působení v lize kadetů. A několika medailových úspěchů z mezinárodních turnajů. Jeden z odchovanců si již připsal své první starty v první lize mužů. Valnou většinu tréninků vede Jiří Pavýza (34), trenér s 15-letou praxí, licencí "B" a licencí pro osobního a kondičního trenéra. Doplňují ho v soutěžích úspění junioři, kteří přinášejí do tréninkového procesu aktuální trendy a děti mají názorný příklad, co se s basketbalovým míčem mohou naučit. Klub dbá i na rozvoj morálních vlastností dětí při dalších klubových akcích s basketbalem přímo nesouvisejících. Nábor probíhá ve dnech pondělí, úterý a čtvrtek od 15 hodin v tělocvičně ZŠ Norbertov- Norbertov 126/1, kde následně realizujeme i běžné tréninky. Děti seznámíme pomocí her a soutěží s krásami basketbalu. Organizujeme letní camp, i další doplňkové akce v průběhu školního roku. Na nábor si prosím s sebou přineste: světlé a tmavé triko, kraťasy, boty do haly, pití - nejlépe neperlivou vodu, hygienické potřeby.

Climbing Club Whiplash

Seznam provozovaných sportů: lezení, horolezectví

Climbing Club Whiplash je provozovatelem centra s horolezckou stěnou Adrenalin Pit. Členstvím v tomto klubu získáte značné výhody a slevy v tomto horolezcekém centru.

HISPORT TEAM

Seznam provozovaných sportů: plavání, cyklistika, běh, triatlon

Sportovní klub HISPORT TEAM vznikl transformací sportovního klubu Enervit team v lednu 2010, jako občanské sdružení, zaměřené na sportovní přípravu sportovců vytrvalostních sportovních odvětví a na organizování hromadných tréninků, přípravných kempů a sportovních akcí. Došlo tím k rozšíření původního Enervit teamu o další špičkové závodníky a o instruktory, kteří odborně povedou přípravu nejen členů HISPORT TEAMU, ale i výkonnostních závodníků a zájemců z řad veřejnosti. Nosným sportem HISPORT TEAMU bude v počátku především triatlon ve všech svých variantách – krátký, dlouhý i terénní triatlon, a dále také silniční a horská cyklistika. Členy HISPORT TEAM ELITE jsou nejen zkušení dospělí závodníci, ale také velmi talentovaní závodníci „nastupující generace“, kteří již nyní svými výkony výrazně promlouvají do celkového pořadí nejvýznamnějších domácích i zahraničních závodů.

Jezdecká společnost Císařský ostrov

Seznam provozovaných sportů: jezdectví

Jezdecká společnost

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10