Basketball School Sparta (BS Sparta)

logo

Basketball School Sparta vznikla v r. 2007 jako klub rodinného charakteru pro výchovu především mládeže. Za tuto relativně krátkou dobu působení se může pochlubit prvními úspěchy v podobě každoročních medailí z pražských soutěží, působení v lize kadetů. A několika medailových úspěchů z mezinárodních turnajů. Jeden z odchovanců si již připsal své první starty v první lize mužů.

Valnou většinu tréninků vede Jiří Pavýza (34), trenér s 15-letou praxí, licencí "B" a licencí pro osobního a kondičního trenéra. Doplňují ho v soutěžích úspění junioři, kteří přinášejí do tréninkového procesu aktuální trendy a děti mají názorný příklad, co se s basketbalovým míčem mohou naučit.

Klub dbá i na rozvoj morálních vlastností dětí při dalších klubových akcích s basketbalem přímo nesouvisejících.

Nábor probíhá ve dnech pondělí, úterý a čtvrtek od 15 hodin v tělocvičně ZŠ Norbertov- Norbertov 126/1, kde následně realizujeme i běžné tréninky. Děti seznámíme pomocí her a soutěží s krásami basketbalu. Organizujeme letní camp, i další doplňkové akce v průběhu školního roku. Na nábor si prosím s sebou přineste: světlé a tmavé triko, kraťasy, boty do haly, pití - nejlépe neperlivou vodu, hygienické potřeby.

Telefon: 774981470
Mobil: 774981470
E-mail: [email protected]
Web: http://www.basketbalsparta.cz

Adresa: Maiselova 38/15, 110 00 Praha 1