Aktuality

V sobotu 22. dubna se v Praze 11 ve sportovní hale Jedenáctka a přilehlém Parku u Chodovské tvrze uskuteční Mistrovství ČR v aquatlonu, které je zároveň posledním závodem Českého poháru aquatlonu. Akce sebude konat za podpory hl.m. Prahy a dalšími partnery akce. Na závod se lze přihlásit na stránce www.praguetriathlon.com. Rozdělovaná částka pro vítěze je 20.000 Kč.

"Jsme rádi, že se v letošním roce podařilo získat pro závod celorepublikový statut a zároveň nás těší narůstající zájem sportovců o tuto disciplínu," říká Karel Hájek, ředitel závodu, který má za sebou organizaci několika aquatlonových, triatlonových a běžeckých závodů.

Závod se koná v plaveckém stadionu Jedenáctka a běžecká část v Parku u Chodovské tvrze. Multifunkční sportovní areál Jedenáctka nabízí nejen velký plavecký bazén, ale i vodní svět s tobogánem a wellness služby. V Parku u Chodovské tvrze najdete kromě bežecké trati také možnost jízdy na inlinech a dětské hřiště. Provoz bude v obou centrech v době závodu pro veřejnost omezen. 

Aktuální informace o závodě naleznete na www.praguetriathlon.com nebo na Facebooku.

22. ročník mezinárodního mládežnického hokejového turnaje Spring Challenge Cup se koná v termínu 7. - 9.4.2017.
Celkem 50 utkání se odehraje na zimních stadionech Ice Arena Letňany, HC Hvězda Praha a HC Kobra Praha.
Turnaj je určen pro hráče ročníků narození 2001, 2002 a 2003. Turnaje se zúčastní celkem 20 mužstev z Finska, Rakouska, Slovenska, Slovinska, Švédska a České republiky.

Dva dny toho nejlepšího badmintonu v podání čtyř nejlepších českých týmů, čtyři napínavá utkání, jeden mistr extraligy. To je závěrečný turnaj Finále play-off extraligy v badmintonu!

Přijďte se 1. a 2. dubna podívat na strhující výkony nejen českých, ale i zahraničních badmintonových hvězd!

Čeká vás nejen nejlepší badminton a skvělá atmosféra, ale také bohatý doprovodný program s autogramiádou a několika soutěžemi.

Vstupné 75,-/den. Vstupenky k dostání na místě.

Program:
Sobota 1. 4.
13:00 - 1. semifinále
Sokol Meteor Praha - Radotín 
SKB Český Krumlov

16:30 - 2. semifinále
BK 73 Deltacar Benátky n. J. 
Badminton FSpS MU Brno

Neděle 2. 4.
10:00 - zápas o 3. místo
14:00 - finále

Více info na http://playoff-badminton.cz/ nebo na Facebooku

Pražané stylově zakončili rok, v němž byla metropole Evropským hlavním městem sportu, a naplno využili projektu Týdne sportu zdarma. Ten proběhl na pražských sportovištích už poosmé a přilákal přes 25 tisíc obyvatel. Rekordní byl i počet zapojených sportovišť – své brány jich otevřelo 111.

„Týden sportu zdarma je už tradičním vánočním dárkem pro Pražany, ale především motivací ke sportování a objevování nových sportovišť. Obrovský zájem dokazuje, že je Praha sportovním městem a že si titul Evropské hlavní město sportu zasloužila právem,“ uvedl náměstek primátorky pro dopravu, sport a volný čas Petr Dolínek (ČSSD). „V letošním roce se budeme snažit nabídku v rámci Týdne sportu zdarma ještě rozšířit. Rád bych i tímto způsobem oslovil provozovatele, aby se k této skvělé akci připojili,“ dodal.

Možnost zdarma si zasportovat, shodit přebytečná kila nebo si jen zkusit nový sport využilo od 25. do 31. prosince 2016 zhruba 25 tisíc Pražanů. Největšími hity byly tradičně plavecké bazény, veřejná kluziště, posilovny či bowling. V nabídce nechyběly sporty jako jezdectví, kulečník, lezení či skateboarding, zájemci se mohli přiučit i bojovému umění.

Akce Týden sportu zdarma přivedla na zapojená sportoviště zástupy návštěvníků, rezervace mizely z webových stránek rychlým tempem. Úspěch dokazují i ohlasy sportovišť. „Týden sportu zdarma je každoročně velice úspěšná akce, o kterou Pražané projevují velký zájem. Letos návštěvníci využily kapacity na maximum,“ zhodnotila akci Renata Plasová, vedoucí provozu SK Motorlet Praha.

Příští Týden sportu zdarma se uskuteční 25. až 31. prosince 2017.

Akce Týden sportu zdarma, který letos Praha sportovní organizuje posedmé, posledním dnem v roce končí. V letošním roce se zapojilo více jak 100 pražských sportovišť a tak si i 31.12. můžete v rámci akci zdarma například zabruslit, zahrát tenis, zaplavat si či navštívit fitness centrum. On-line rezervace se spouští vždy s 48 hodinovým předstihem, a tak si dneska můžete zamluvit sport, který jste během týdne sportu zdarma ještě nestihli. 

V poslední letošní sobotu si můžete zabruslit na stadionech Slavia a Hvězda. Veřejné bruslení zdarma nabízí i brusliště na Karlínském náměstí, PRE arena v Galerii Harfa, Ice arena v Letňanech a  kluziště na Letné. Zaplavat si před oslavami nového roku můžete na Výstavišti nebo v Aquacentru Lagoon v Letňanech. Poslední den v roce mají otevřeno i mnohá fitness centra. Jejich kompletní přehled a seznam dalších otevřených sportovišť naleznete zde

Připomínáme, že na některých sportovištích je vzhledem k jejich omezené kapacitě vyžadována rezervace. Přístup zdarma se vztahuje pouze na nabídku sportoviště v rámci akce Týden sportu zdarma a kompletní harmonogram včetně on-line rezervace je již nyní k dispozici zde

Akce Týden sportu zdarma, který letos Praha sportovní organizuje posedmé, je již v plném proudu. V letošním roce se zapojilo více jak 100 pražských sportovišť a od 25.12. do 31.12. si tak můžete v rámci akci zdarma například zabruslit, zahrát tenis, zaplavat si či navštívit fitness centrum. On-line rezervace se spouští vždy s 48 hodinovým předstihem, a tak si ode dneška můžete zamluvit sport, který byste si rádi vyzkoušeli v pátek 30.12.

V pátek si můžete zahrát badminton v Centru Třešňovka, v areálu Šeberák, v squash centru Haštal či Ohradní, na Cibulce nebo na Výstavišti Praha. Vstup zdarma můžete vyzkoušet do mnoha fitness center. Jejich kompletní seznam najdete zde. Vylézt na stěnu si můžete v Ruzyni, v Boulder v síti nebo v Lokal bloku. Zaplavat si můžete v Aquadreamu na Barrandově, na plaveckém bazéně ČZU v Suchdole nebo na Výstavišti Praha. Vstup zdarma nabízí i mnohá veřejná brusliště. Otevřeno mají hokejový stadion Slavia, Sparta, Letná, PRE arena v Galerii Harfa nebo na Karlínském náměstí. Vstup zdarma nabízí i mnohá další sportoviště, kompletní seznam naleznete zde

Připomínáme, že na některých sportovištích je vzhledem k jejich omezené kapacitě vyžadována rezervace. Přístup zdarma se vztahuje pouze na nabídku sportoviště v rámci akce Týden sportu zdarma a kompletní harmonogram včetně on-line rezervace je již nyní k dispozici zde


Akce Týden sportu zdarma, který letos Praha sportovní organizuje posedmé, je již v plném proudu. V letošním roce se zapojilo více jak 100 pražských sportovišť a od 25.12. do 31.12. si tak můžete v rámci akci zdarma například zabruslit, zahrát tenis, zaplavat si či navštívit fitness centrum. On-line rezervace se spouští vždy s 48 hodinovým předstihem, a tak si ode dneška můžete zamluvit sport, který byste si rádi vyzkoušeli ve čtvrtek 29.12. 

Ve čtvrtek 29.12. nabídne vstup zdarma hned několik fitness center, jejich kompletní seznam naleznete zde. Odpočinout si od vánočního stresu si můžete při józe v Hadovka Health&Fitness, World Class Wenceslas Square nebo v Yogaspace. Protáhnout se můžete při pilates ve Spinning centru nebo ve Fyzioklinice. Plážový volejbal si můžete zahrát v Beachclubu Strahov, Ládví, Pankrác a nebo v areálu Šeberák. Volný vstup nabízejí i další sportoviště a jejich kompletní seznam naleznete zde.

Připomínáme, že na některých sportovištích je vzhledem k jejich omezené kapacitě vyžadována rezervace. Přístup zdarma se vztahuje pouze na nabídku sportoviště v rámci akce Týden sportu zdarma a kompletní harmonogram včetně on-line rezervace je již nyní k dispozici zde


Akce Týden sportu zdarma, který letos Praha sportovní organizuje posedmé, je již v plném proudu. V letošním roce se zapojilo více jak 100 pražských sportovišť a od 25.12. do 31.12. si tak můžete v rámci akci zdarma například zabruslit, zahrát tenis, zaplavat si či navštívit fitness centrum. On-line rezervace se spouští vždy s 48 hodinovým předstihem, a tak si ode dneška můžete zamluvit sport, který byste si rádi vyzkoušeli ve středu 28.12. 

Přijďte si po svátcích protáhnout tělo, ve středu 28.12. nabídne vstup zdarma hned několik fitness center. Vybírat si můžete z poboček Contours, Expresek nebo navštívit fitness Energym, Red fit na Praze 9, fitness BBS, Hadovka Health&Fitness nebo World class na Václavském náměstí. Pokud máte mezi svátky chuť na něco klidnějšího, protáhnout se můžete při pilates ve Spinning centru nebo si zacvičit v centru pro pohybový systém Rotunda. Chcete-li si vyzkoušet něco nového, zamiřte do centra sdružení taostického tai chi, kde Vás naučí tomuto starobylému čínskému učení. Pokud máte raději vodní sporty, zaplavat si můžete v plaveckém bazénu na Výstavišti nebo v bazénu ČZU v Suchdole. Chcete-li se zocelit zdraví otužováním, můžete si vyzkoušet plavecký trénink otužilců ve Vltavě. Rodiče s dětmi mohou vyrazit jezdeckého klubu Cholupice, který nabízí projížďky na poníkovi. Volný vstup nabízejí i další sportoviště a jejich kompletní seznam naleznete zde.

Připomínáme, že na některých sportovištích je vzhledem k jejich omezené kapacitě vyžadována rezervace. Přístup zdarma se vztahuje pouze na nabídku sportoviště v rámci akce Týden sportu zdarma a kompletní harmonogram včetně on-line rezervace je již nyní k dispozici zde


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20