Aktuality

Florbalisté Chodova zvítězili v superfinále superligy v pražské O2 areně před rekordní návštěvou 12.144 diváků nad Vítkovicemi 5:4 a slaví premiérový titul. Pražané sice ztratili vedení 2:0, pak prohrávali 2:4, ale po obratu slavili díky vítězné trefě Toma Ondruška z 58. minuty. Chodov se může těšit na říjnový Pohár mistrů ve švédském Borasu.

„Říkal jsem si, že když jsem měl za celý zápas tolik gólovek a střel, tak není možné, aby to tam jednou nespadlo. Pady (Patrik Dóža) odvedl kus práce, předložil mi to a já jsem už to chtěl jen zvednout,“ popsal vítěznou trefu Ondrušek.

Chodov navázal na vítězství v základní části a stal se po šestnáctinásobném šampionovi Tatranu Střešovice a majitelích šesti titulů z Vítkovic teprve třetím klubem v historii, který dosáhl na zlato.

Ostravané nedotáhli svou cestu ke zlatu po pátém místě a vyřazení Střešovic i Mladé Boleslavi po sedmizápasovém boji. Při rekordní čtvrté účasti v superfinále Vítkovice nenavázaly na triumfy z let 2013 a 2014. Dnešní duel rekordním zájmem překonal loňský souboj Tatranu Střešovice s Mladou Boleslaví, který sledovalo 11.073 diváků.

První velkou šanci zlikvidoval v páté minutě vítkovickému Řezaninovi gólman Mück a vzápětí se radoval Chodov. Vávra v souboji u mantinelu odstavil Švajného a trefil se přesně k pravé tyči. I v osmé minutě přišel o balónek opět Švajný, Tyl nabil volnému Dóžovi a Pražané vedli 2:0. Vítkovice hrající rekordní 15. zápas v jednom play off ale vývoj otočily.

K první trefě jim pomohla chyba kapitána Chodova Sýkory, jemuž před brankou sebral balónek Matejčík a po kombinaci s ním zakončil snadno Delong. Tři vteřiny před první pauzou vyrovnal střelou ze středu Řezanina.

Ostravané byli při chuti. Po první pauze trefil Delong tyč a Hájkovi sebral gól skvělým zákrokem Mück. V 27. minutě už po přečíslení se Švajným získal Vítkovicím vedení opět Delong. Vzápětí se sice radoval po Ondruškově střele Chodov, ale předčasně, protože gólu předcházelo chybné rozehrání standardní situace.

Po šancích na obou stranách v 35. minutě udeřili opět Ostravané. Po Hájkově přihrávce mířil před brankovištěm nepokrytý Jan Šebesta do odkryté branky. V 38. minutě snížil střelou od levou mantinelu k protější tyči Bouša.

„Začátek nám nevyšel, ale pak jsme se do toho dostali. Za stavu 4:2 jsme pak ale trestuhodně neproměnili několik šancí a Chodov ukázal svou kvalitu. My jsme měli moc šancí na čtyři góly, rozhodna efektivnost v proměňování šancí. Kdybychom dali na 6:2, tak bylo po zápase,“ litoval vítkovický útočník Lukáš Hájek.

Ve třetí třetině Vítkovice odolaly při Pešatově vyloučení, ale v 47. minutě bylo vyrovnáno. Sýkorovu přihrávku vzduchem si zpracoval u pravé tyče Martin Koutný a doklepl míč do branky. Ostravané se snažili ještě reklamovat i Dóžovo postavení v malém brankovišti. Mück pak opět podržel Chodov po pokusech Hájka či Delonga. V závěru se radoval Chodov, když po Dóžově přihrávce rozhodl finále Ondrušek.

Vítkovický trenér Jan Vavrečka byl hrdý na svůj tým. „Na začátku sezony jsme byli málem odepisovaní, že nepostoupíme do play off. Druhá část se nám povedla, vyhráli jsme pohár, v play off jsme vyřadili ve famózních sériích Tatran i Boleslav,“ uvedl Vavrečka. „Nebudeme se vymlouvat, že jsme byli unavení. Naopak nás ty série na to finále připravily. Je to o jednom zápase, nevyhrál lepší, ale šťastnější tým,“ dodal vítkovický kouč.

„Souhlasím s tím, že asi nevyhrál lepší tým. Bylo to minimálně padesát na padesát, možná jsme v některých fázích zápasu byli i horší. Nehráli jsme tak, jak bychom chtěli hrát. Možná o to šťastnější jsme, že jsme to urvali. Naše individuality ukázaly, proč v týmu jsou a jakou mají úlohu,“ prohlásil kouč Chodova David Podhráský.

Autoři: ČTK, iDNES.cz

Sjednocení vrcholového sportu a studia je pro vysokoškoláky v českém prostředí stále problematickou záležitostí. Současní studenti řeší tyto problémy většinou pomocí individuálně upraveného studia, které na ně neklade takové nároky. Tento postup je však spíše únikovým řešením a nevyhovuje ani jedné ze zúčastněných stran. Současnou situaci, tedy aspoň co se ledního hokeje týče, se snaží změnit bývalý hokejista Ľubomír Sekeráš.

 

Univerzitní hokej v českém prostředí je pro všechny stále velkou neznámou. Na jedné straně zde máme mladé hokejisty, kteří by rádi skloubili vzdělání se sportem. Na straně druhé máme široku veřejnost, která nemá o univerzitním sportu ani tušení. Celou skutečnost se snaží změnit bývalý vynikající slovenský hokejista Ľubomír Sekeráš. Ten přišel s myšlenkou napodobit systém spojující vzdělání a sport, který bezproblémově funguje v Severní Americe již desítky let. Dokonce funguje tak skvěle, že mnoho studujících hokejistů se později prosadí do nejslavnější hokejové ligy světa, kanadsko-americké NHL (National Hockey League). Ľubomír Sekeráš tak napodobil původní myšlenku a stal se jedním ze zakladatelů Evropské Univerzitní Hokejové Ligy (EUHL).

"Jde o propojení sportu se studiem. Kluci se nemusí vzdát hraní hokeje a navíc získají vzdělání, navíc je to obrovská propagace pro univerzity," popsal Ľubomír Sekeráš.

V současné době působí v EUHL deset hokejových celků, které jsou rozvrstveny do čtyř zemí. Zástupci slovenských, českých, rakouských a polských univerzit soutěží v systému, který zahrnuje základní část i play off. Do budoucna by zakladatel Ľubomír Sekeráš chtěl rozšířit ligu i o celky ze Skandinávie a západní Evropy.

U začátku celého projektu, který před třemi roky vznikal, byla i Univerzita Karlova. Ta vcelku suverénně ovládla první dva ročníky soutěže a i letos má slušně nakročeno k tomu získat třetí titul v řadě. Po skvěle zvládnuté základní části a vítězství v semifinálové sérii proti Nowemu Targu, stojí hokejistům pražské univerzity v cestě za vysněným titulem tým Paneuropa Kings. Slovenský protivník se po celou základní část držel na dostřel pražské univerzity a nakonec skončil na druhém místě.

Finálová série začala v úterý na ledě Kings. Tým Univerzity Karlovy zvládl dramatický první duel v poměru 4:3 až na samostatné nájezdy a ujal se tak vedení 1:0 na zápasy v sérii hrané na dvě vítězní utkání. Odveta se uskuteční ve čtvrtek 14. dubna na ledě pražské Hvězdy ve Vokovicích od 19:00. Přijďte podpořit hokejisty Univerzity Karlovy i celý univerzitní hokej a pomozte vytvořit vynikající sportovní atmosféru. Více informací o nadcházející sportovní události naleznete na facebookových stránkách hokejového týmu UK Praha.

Během prvních tří dubnových dnů navštívilo veletrh FOR BIKES 2016 více než 30.000 návštěvníků

Lepší počasí si organizátoři 7. ročníku veletrhu FOR BIKES přát ani nemohli. Teplé jarní probouzení hrálo na struny cyklistických fanoušků, kteří od pátku do neděle proudili na výstaviště PVA EXPO Praha, aby nasáli atmosféru startu nové cyklistické sezony. V pěti halách mohli obdivovat expozice od 270 vystavovatelů, kteří mnohdy představovali evropské či světové premiéry.

Letošní veletrh FOR BIKES tak znovu dokázal, že je největší akcí svého druhu ve Střední Evropě, pět nabitých hal koly a cyklistickými doplňky zhlédlo 30.448 návštěvníků. Na veletrh se akreditovalo na 140 novinářů.

“FOR BIKES 2016 zcela nepopiratelně v prvním dubnovém víkendu nastartoval tu pravou cyklistickou sezonu. Přispělo k tomu i krásné skoro letní počasí. Celá akce má stále stoupající kvalitu. Všichni vystavovatelé se snaží na naší akci opravdu předvést  v tom nejlepším světle. Návštěvníci mohli vidět opravdu celé spektrum firem zabývající se cyklobyznysem v pěti výstavních halách,” říká ředitel obchodního týmu FOR BIKES Pavel Hájek.

“Celý veletrh byl opepřen ještě dvěma závody. Oba se povedly, nikdo se nezranil a určitě si to všichni užili. Jsem rád, že i letos mohu konstatovat, že FOR BIKES  se vydařil, byli spokojení vystavovatelé i návštěvníci. Logicky jsme spokojeni i my organizátoři,” uvedl dále Hájek.

Na veletrhu se také rozdávaly ceny nejlepším produktům a nejlepším expozicím – Top EXPO a Grand Prix. “Bylo letos velmi těžké vybrat nejlepší expozice. Snad i proto jsem oproti minulým letům předal 6 ocenění místo obvyklých tří, do Grand Prix se letos přihlásilo rekordních 35 produktů” prozradil Pavel Hájek.

„Veletrhu For Bikes se účastníme pravidelně již od prvního ročníku. V tuto chvíli je na veletrhu zastoupena drtivá většina cyklistických značek, takže pro zákazníka představuje zcela reprezentativní způsob, jak si udělat ucelenou představu o nových modelech. Počet návštěvníků byl srovnatelný s loňským rokem - hodně silný byl pátek a především sobota. U návštěvníků zaznamenáváme výrazně větší zájem o novinky i vyšší odbornost dotazů, než v předchozích letech. Je vidět, že veletrh roste ve všech ohledech a to je pro vystavovatele i návštěvníky pozitivní zpráva,“ hodnotí letošní veletrh Jakub Truksa, zástupce společnosti Bretton a David Dostál z Progress Cycle doplňuje: „Úroveň veletrhu se nepochybně za poslední 3-4 roky zvedla, návštěvnost je velice dobrá. Pořadatel velice zapracoval na propagaci. Jednoznačně jsme zaznamenali zvýšený zájem o elektrokola a potěšilo nás vítězství kola Giant Hybrid E+1 jako nejlepšího elektrokola For Bikes 2016!“

Osmý ročník veletrhu FOR BIKES je naplánován na termín 31. března – 2. dubna 2017!

Florbalová škola Bohemians zve všechny malé sportovce na volnočasový kroužek pro děti do 6 let, který je zaměřený nejen na florbal, ale na celkový rozvoj pohybové soustavy pomocí míčových kolektivních sportů, atletických cvičení a gymnastické průpravy.

Pro děti je připraven bohatý program, ve kterém se naučí běhat, skákat, šplhat, házet, chytat a hlavně se sportem bavit. Všechna cvičení probíhají formou zábavných her a z kolektivních sportů se zaměřujeme na florbal, basketbal, fotbal, přehazovanou a další.

Sportovní přípravka: cvičení s klokanem| (0:38) | video: FbŠ Bohemians

Naši trenéři s dlouhodobou praxí a bohatými zkušenostmi se těší na všechny zájemce o sport bez ohledu na pohlaví, nebo talent. S dětmi budou rozvíjet rychlost, sílu, obratnost a pohyblivost, a to vždy za pomoci pozitivního přístupu k dětem.

Kroužek probíhá v dobře dostupné sportovní hale Děkanka (adresa: Děkanská Vinice I. 5/987, Praha 4), která se nachází 300m od stanice metra Pražského povstání (linka „C“). Každý čtvrtek od 15:30 do 16:30 tam máme dostatečný prostor a kvalitní zázemí pro naše hry a cvičení.

KDY: každý čtvrtek, 15:30-16:30

KDE: sportovní hala Děkanka, adresa: Děkanská Vinice I. 5/987, Praha 4

CENA: 200,-Kč trénink, 600,-Kč měsíčně, 2.000,-Kč za pololetí

Pro přihlášení do kroužku stačí kontaktovat sekretáře klubu Barboru Blažkovou, a to na emailu: [email protected], nebo na tel.: +420-774-168-745. Více informací naleznete na webu a facebookovém profilu FbŠ bohemians.

Země běhu zaslíbená. Takovým přívlastkem se může oprávněně pyšnit Česká republika. Všech sedm závodů RunCzech běžecké ligy se totiž od letošního roku může pyšnit zlatou známkou Mezinárodní asociace atletických federací (IAAF). Nejvyšší ocenění silničních závodů mají tři závody v Praze a čtyři v regionech. Symbolické zlaté známky předal Carlo Capalbo, prezident organizačního výboru RunCzech, do rukou předsedy Českého atletického svazu Libora Varhaníka a radního hlavního města Prahy Jana Wolfa. Organizátoři z RunCzech na středeční tiskové konferenci rovněž ohlásili hostující závod letošní běžecké ligy – stal se jím zářijový maraton v Berlíně.

Zlatou známkou IAAF se pro rok 2016 může pyšnit pouhých 35 měst na celém světě, Mezinárodní asociace atletických federací IAAF jich celkem udělila 43. Sedm z nich připadá na sedmičku závodů RunCzech běžecké ligy. „Zlaté známky řadí naše závody mezi nejprestižnější běžecké akce na světě. Uznání Mezinárodní asociace atletických federací je pro nás obrovským úspěchem a rovněž závazkem,” říká prezident organizačního výboru Carlo Capalbo.

Libor Varhaník, předseda Českého atletického svazu, jej doplňuje: „Ocenění běhů RunCzech běžecké ligy je pro nás skvělou zprávou a dokazuje to, že v České republice jsou běžecké závody organizované na světové úrovni. Zlaté známky dostávají závody do elitního klubu světových běhů označených touto certifikací, což nám pomáhá lákat k pohybu další tisíce nadšených běžců z celé republiky a světa.“

K udělení zlaté známky IAAF je třeba splnit celou řadu přísných kritérií a závody RunCzech běžecké ligy je splňují. Zlaté známky potom mohou pomáhat i jinde, než při samotném běhu. Jako se to stalo v Praze. „Série běžeckých závodů RunCzech se stala již tradiční událostí ve sportovní nabídce nejen Prahy, ale i dalších měst v České republice. Ocenění prestižními sedmi zlatými známkami, které tento seriál obdržel, vypovídá o jeho kvalitě a výrazně přispěl k titulu Evropské hlavní město sportu, jehož nositelem je v roce 2016 hlavní město Praha,“ podotýká Jan Wolf, radní pro oblast kultury, památkové péče, výstavnictví, cestovního ruchu, sportu a volného času.

Závody RunCzech běžecké ligy se také v letošním roce odehrají v přímých přenosech České televize. „Česká televize patří k nejtradičnějším partnerům české atletiky i akcí RunCzech. Už od jeho premiéry v roce 1995 se objevují přímé přenosy z pražského maratonu a poté i půlmaratonu a podzimní Grand Prix. Trojici tradičních pražských akcí oceněných zlatou známkou IAAF mezitím doplnily běhy v řadě dalších míst naší republiky - v loňském roce nabídla ČT přenosy a záznamy také z Karlových Varů, Olomouce, Českých Budějovic či Ústí nad Labem. Stejně tak počítáme se ztvárněním kompletní RunCzech běžecké ligy ve vysílání ČT Sport i letos,“ uvádí Jiří Ponikelský, výkonný ředitel ČT sport s tím, že zpravodajství a informace o soutěžích znovu doplní i běžecký magazín přinášející inspiraci, rady trenérů i lékařů, vzájemnou výměnu zkušeností, reportáže, tipy i zábavu.

Sedmička závodů není to jediné, co RunCzech v Praze organizuje. V letošním roce přidává zcela nový závod – O2 Pražskou štafetu 4x5, která se poběží ve Stromovce v úterý 19. dubna. Juniorský maraton už podvacáté rozeběhne studenty středních škol a díky Running Mallu nebo pětikilometrovým trasám Mattoni FreeRun se může aktivně hýbat kdokoliv a kdykoliv. „RunCzech neznamená jenom běžeckou ligu, v průběhu roku toho pořádáme skutečně hodně. Juniorský maraton, peníze vybrané na charitu nebo Mattoni Free Run ukazují, že to myslíme vážně,“ uvádí koordinátor závodů RunCzech Tomáš Mirovský.

Do rodiny RunCzech navíc v letošním roce přibude také Berlín. Tamní maraton je totiž hostujícím závodem letošního ročníku RunCzech běžecké ligy. Losování 25 šťastlivců, kteří získají právo si vysněné startovní číslo zakoupit, proběhne v létě. Koncept hostujícího závodu, kde mohou běžci nasbírat další body do žebříčku RunCzech běžecké ligy a poznat, jak se běhají maratony za hranicemi České republiky, vyzkoušeli organizátoři poprvé v roce 2013 na Medzinárodném maratónu mieru Košice. V roce 2014 se běželo na TCS New York City Marathonu, loni pak v Pekingu. Nyní je na řadě právě Berlín.

Dostat se přímou cestou na start poblíž Braniborské brány je poměrně komplikované. Běžci RunCzech běžecké ligy však mají úkol značně zjednodušený. Stačí dokončit aspoň 3 z celkem 7 závodů RunCzech běžecké ligy a na další 2 být zaregistrovaný a přihlásit se do slosování na www.runczech.com. Pak už nezbývá než doufat, že se na vás v létě usměje štěstí a budete mezi vylosovanými, kteří si budou moci koupit startovní číslo. Na 25 běžců pak na konci září čeká 42,195 km Berlínem.

Zdroj: runczech.com

Mistrovství ČR žen, mužů a masters pro rok 2016 je již minulostí. Finálový den na skleněném kurtu v Metropoli Zličín se odehrál před plnými tribunami ve výborné atmosféře, a současně v přímém televizním přenosu na stanici Nova Sport 1. Lze si jen přát, aby na squash chodilo i v budoucnu takové množství příznivců a jeho prezentace v médiích byla na takové úrovni. K vidění byla spousta výborných zápasů plných napětí, obrovského nasazení a také emocí. V obou hlavních kategoriích žen a mužů mají konečné výsledky svoje zajímavé příběhy, když Olga Kolářová svůj čtvrtý titul získala jen osm měsíců po porodu dcery a u Jana Koukala pak je to další krok, již sedmnáctý, ke splnění jeho cíle, jímž je zisk dvaceti mistrovských titulů. Příběhem se smutným koncem bylo naopak finále žen pro Annu Klimundovou, která měla svůj první titul mezi ženami nadosah, ale ani vedení 8/2 a poté pět mečbolů v řadě v pátém setu při vedení 10/5, jí k tomu nestačilo. Finálový zápas žen přinesl opravdu výbornou reklamu na ženský squash, když utkání trvalo 64 minut a jak Olga, tak i Anna, si navzájem nedarovaly snad ani jeden bod. O dramatické koncovce nemluvě. O prvenství a premiérovém titulu snila rozhodně i Zuzana Kubáňová, která nakonec obsadila 3. místo po výhře nad Terezou Svobodovou. Zuzka nestačila právě a pouze na Olgu Kolářovou, které podlehla v semifinále 1/3.

Mezi muži se celý šampionát nesl ve znamení "honu" na Honzu Koukala. Již před jeho zahájením jsme si mohli v médiích přečíst, že jeho nadvláda by mohla skončit již letos, ale většina z nás tomu moc nevěřila. Za Honzou se formuje poměrně silná skupina hráčů, kteří se na něj snaží dotáhnout, ale jejich výkonnost prozatím stačí na občasné zdramatizování zápasů, ale ne na jeho sesazení z trůnu. Jeho zápasy s těmito soupeři se podobají jako vejce vejci a je jedno, jestli to bylo čtvrtfinále s Ondrou Uherkou nebo semifinále s Danem Mekbibem. Postupně je v zápasech svojí hrou unaví tak, že nakonec odpadnou fyzicky a Honza si pak dokráčí pro vítězství. Ve stejném duchu se odehrál i finálový zápas s Martinem Švecem, pro něhož to bylo první finále, a také první medaile, v jeho kariéře. Martin sice bojoval do posledního míče, zkoušel měnit rytmus a tempo hry, ale výsledek byl stejný, hrálo se podle Honzových not. Ve 3. setu již byl Martin unavený a Honza si titul pohlídal. Stejně jako mezi ženami Zuzka, tajně doufali v možný triumf jak třetí Dan Mekbib, tak i čtvrtý Petr Martin. Dan i přes výbornou první polovinu semifinálového zápasu na Koukiho nestačil a Petr, přestože již vedl 2/0 na sety, podlehl poprvé v kariéře Martinovi. Zápas o 3. místo byl jednoznačnou záležitostí Dana, který je po cenných kovech z domácího šampionátu hladovější než Petr, pro nějž bylo utkání o 3. místo, po pěti finálových účastech, zajisté zklamáním.

Vysokou kvalitu měly letos i utkání v kategoriích masters a to nejen finálová utkání na skleněném kurtu. Představilo se v nich celkem 82 hráčů a hráček a jejich výkony byly mnohdy na hranici sebeobětování. Při pohledu na ně by si především junioři měli uvědomit, co to znamená bojovat.

Zdroj: czechsquash.cz

HC Sparta Praha zve malé i velké Pražany na bruslení zdarma, které pořádá v projektu „Praha na bruslích“ pod záštitou Magistrátu hl. m. Prahy v rámci letošního „Evropského hlavního města sportu“. Bruslení bude probíhat na ledových plochách v Tipsport aréně a Malé sportovní hale na Výstavišti.

První část projektu „Praha na bruslích“ začíná v pondělí 7. března 2016 a bude trvat až do soboty 30. dubna 2016. Zájemci o bruslení si mohou vybrat z následujících programů:

  1. Prázdniny na ledě – určené pro děti a mládež od 6 do 18 let
  2. Rodinné bruslení – určené pro rodiče a děti
  3. Školní bruslení – určené pro rozšíření školní TV o hodiny bruslení
  4. Bruslení seniorů – určené pro věkovou kategorii nad 50 let

Termíny konání jednotlivých programů jsou uvedeny v přiložené tabulce.

V programech 2. Rodinné bruslení a 3. Školní bruslení je zapotřebí vzhledem ke kapacitě ledové plochy vyplnit online přihlášku (jméno a příjmení, resp. název školy) v rezervačním systému, který najdete na webových stránkách HC Sparta Praha.

Na bruslení je třeba se vybavit, vedle nezbytných bruslí doporučujeme přilbu, pevné rukavice, chrániče loktů, kolen a nepromokavé oblečení.

Druhá část projektu „Praha na bruslích“ bude probíhat od 1. září do 31. prosince 2016. Pro něj budou připraveny i další programy – např. dovednostní soutěže na bruslích, rodinná hokejová liga atd.

Příloha: Tabulka s termíny programů

Zdroj: Praha.eu

Rada městské části Praha 11 schválila dotační program pro oblast sportu a volného času na rok 2016 – II. dotační kolo. Vyhlášeny byly tři programy, které mají podporovat celoroční činnost nestátních neziskových organizací, sportovní akce na území městské části a volnočasové aktivity.

Předpokládaný objem finančních prostředků vyčleněných v rozpočtu MČ Praha 11 na tento dotační program je cca 4 000 000 Kč.

Program č. 1: Celoroční činnost nestátních neziskových organizací

cíl programu - oblast podpory je určena pouze pro sportovně zaměřené nestátní neziskové organizace působící na území MČ Praha 11 - na podporu dlouhodobě organizované sportovní výchovy dětí a mládeže do 18 let registrované u příslušného sportovního svazu či střešní sportovní organizace

finanční spoluúčast subjektu je 20 %

Program č. 2: Sportovní akce na území MČ Praha 11

cíl programu  - program je určen na podporu konání lokálních sportovních akcí, soutěží, sportovních her, turnajů a závodů konaných na území MČ Praha 11 zaměřených na všechny věkové kategorie (převážně pro děti a mládež)

finanční spoluúčast subjektu je 20 %

Program č. 3: Volnočasové aktivity

cíl programu - podpora pravidelných celoročních i jednorázových volnočasových aktivit v oblasti sportu určených pro děti a mládež z Prahy 11

finanční spoluúčast subjektu je 20 %

Termíny pro podání žádostí o dotace pro rok 2016:

II. kolo: termín je shodný pro všechny programy: od 29. 3. 2016 do 27. 5. 2016

Termíny čerpání finančních prostředků v roce 2016:

II. kolo: termín je shodný pro všechny programy: od 1. 7. 2016 do 31. 12. 2016

Termíny pro předložení vyúčtování dotací poskytnutých v roce  2016:

II. kolo: termín je shodný pro všechny programy - dotace se vyúčtují do 13. 1. 2017

Lhůta pro rozhodnutí o žádostech o dotace:

II. kolo: termín je shodný pro všechny programy – na přelomu 1. a 2. pololetí roku 2016

Administrativu a obecné podmínky pro poskytování dotací městskou částí Praha 11, včetně formulářů všech tří vyhlášených programů najdete na úřední desce městské části.

Zdroj: MČ Praha 11