Aktuality

Kvalitních míst pro aktivní i pasivní odpočinek je po Praze po málu, my jsme pro vás jedno vybrali – areál Infinit Vysočany. 

Nedaleko O2 arény na Praze 9 najdete volnočasový areál Infinit, který v sobě skrývá sportovní a relaxační služby jako je tenis, badminton, squash, stolní tenis, vodní a saunový svět, plaveckou školu pro děti a restauraci pod jednou střechou.

V pevné tenisové hale se třemi kurty se nachází jedinečný povrch Allround, který simuluje pravou venkovní antuku. Dále Infinit nabízí 12 profesionálních badmintonových kurtů Pro Cour v přetlakové hale, tři klimatizované squashové kurty značky Fiberesin a stolní tenis. V areálu je možnost zapůjčení sportovního zboží a nabídka profesionálních tenisových trenérů. 

Infinit nabízí možnost sportovní permanentky, která vám garantuje pevnou rezervaci vašeho termínu na celou konkrétní sezonu. Výhodou je, že budete mít k dispozici váš oblíbený kurt ve vámi vybraném termínu, získáte 5% slevu na služby z ceníkových cen a budete rychleji odbaveni na recepci. Vaši pravidelnou rezervaci můžete omluvit s možností náhrady 24 hodin dopředu. Permanentku lze vytvořit i na zkrácenou sezonu (v případě pozdějšího přihlášení) a platí se předem na účet.

Pro všechny návštěvníky Infinit jsou k dispozici příjemné prostory – parkování zdarma, parkovací garáž, prostorné a čisté šatny a sprchy. Po skončení hry si můžete posedět v příjemné restauraci Sezio, která nabízí jídla z čerstvých surovin, polední i stálé menu nebo si odpočinout ve Vodním a saunovém světě s plaveckým bazénem, whirlpooly a s šesti druhy saun.

Více informací o Infinit Vysočany najdete ZDE.