Aktuality

V sobotu 22. dubna se v Praze 11 ve sportovní hale Jedenáctka a přilehlém Parku u Chodovské tvrze uskuteční Mistrovství ČR v aquatlonu, které je zároveň posledním závodem Českého poháru aquatlonu. Akce sebude konat za podpory hl.m. Prahy a dalšími partnery akce. Na závod se lze přihlásit na stránce www.praguetriathlon.com. Rozdělovaná částka pro vítěze je 20.000 Kč.

"Jsme rádi, že se v letošním roce podařilo získat pro závod celorepublikový statut a zároveň nás těší narůstající zájem sportovců o tuto disciplínu," říká Karel Hájek, ředitel závodu, který má za sebou organizaci několika aquatlonových, triatlonových a běžeckých závodů.

Závod se koná v plaveckém stadionu Jedenáctka a běžecká část v Parku u Chodovské tvrze. Multifunkční sportovní areál Jedenáctka nabízí nejen velký plavecký bazén, ale i vodní svět s tobogánem a wellness služby. V Parku u Chodovské tvrze najdete kromě bežecké trati také možnost jízdy na inlinech a dětské hřiště. Provoz bude v obou centrech v době závodu pro veřejnost omezen. 

Aktuální informace o závodě naleznete na www.praguetriathlon.com nebo na Facebooku.