Aktuality

Akce Týden sportu zdarma, který letos Praha sportovní organizuje posedmé, je již v plném proudu. V letošním roce se zapojilo více jak 100 pražských sportovišť a od 25.12. do 31.12. si tak můžete v rámci akci zdarma například zabruslit, zahrát tenis, zaplavat si či navštívit fitness centrum. On-line rezervace se spouští vždy s 48 hodinovým předstihem, a tak si ode dneška můžete zamluvit sport, který byste si rádi vyzkoušeli ve čtvrtek 29.12. 

Ve čtvrtek 29.12. nabídne vstup zdarma hned několik fitness center, jejich kompletní seznam naleznete zde. Odpočinout si od vánočního stresu si můžete při józe v Hadovka Health&Fitness, World Class Wenceslas Square nebo v Yogaspace. Protáhnout se můžete při pilates ve Spinning centru nebo ve Fyzioklinice. Plážový volejbal si můžete zahrát v Beachclubu Strahov, Ládví, Pankrác a nebo v areálu Šeberák. Volný vstup nabízejí i další sportoviště a jejich kompletní seznam naleznete zde.

Připomínáme, že na některých sportovištích je vzhledem k jejich omezené kapacitě vyžadována rezervace. Přístup zdarma se vztahuje pouze na nabídku sportoviště v rámci akce Týden sportu zdarma a kompletní harmonogram včetně on-line rezervace je již nyní k dispozici zde