Aktuality

Akce Týden sportu zdarma, který letos Praha sportovní organizuje posedmé, je již v plném proudu. V letošním roce se zapojilo více jak 100 pražských sportovišť a od 25.12. do 31.12. si tak můžete v rámci akci zdarma například zabruslit, zahrát tenis, zaplavat si či navštívit fitness centrum. On-line rezervace se spouští vždy s 48 hodinovým předstihem, a tak si ode dneška můžete zamluvit sport, který byste si rádi vyzkoušeli ve středu 28.12. 

Přijďte si po svátcích protáhnout tělo, ve středu 28.12. nabídne vstup zdarma hned několik fitness center. Vybírat si můžete z poboček Contours, Expresek nebo navštívit fitness Energym, Red fit na Praze 9, fitness BBS, Hadovka Health&Fitness nebo World class na Václavském náměstí. Pokud máte mezi svátky chuť na něco klidnějšího, protáhnout se můžete při pilates ve Spinning centru nebo si zacvičit v centru pro pohybový systém Rotunda. Chcete-li si vyzkoušet něco nového, zamiřte do centra sdružení taostického tai chi, kde Vás naučí tomuto starobylému čínskému učení. Pokud máte raději vodní sporty, zaplavat si můžete v plaveckém bazénu na Výstavišti nebo v bazénu ČZU v Suchdole. Chcete-li se zocelit zdraví otužováním, můžete si vyzkoušet plavecký trénink otužilců ve Vltavě. Rodiče s dětmi mohou vyrazit jezdeckého klubu Cholupice, který nabízí projížďky na poníkovi. Volný vstup nabízejí i další sportoviště a jejich kompletní seznam naleznete zde.

Připomínáme, že na některých sportovištích je vzhledem k jejich omezené kapacitě vyžadována rezervace. Přístup zdarma se vztahuje pouze na nabídku sportoviště v rámci akce Týden sportu zdarma a kompletní harmonogram včetně on-line rezervace je již nyní k dispozici zde