Aktuality

Akce Týden sportu zdarma, který letos Praha sportovní organizuje posedmé, je již v plném proudu. V letošním roce se zapojilo více jak 100 pražských sportovišť a od 25.12. do 31.12. si tak můžete v rámci akci zdarma například zabruslit, zahrát tenis, zaplavat si či navštívit fitness centrum. On-line rezervace se spouští vždy s 48 hodinovým předstihem, a tak si ode dneška můžete zamluvit sport, který byste si rádi vyzkoušeli v úterý 27.12. 

V úterý 27.12. si můžete zabruslit hned na několika místech Prahy a jejich kompletní seznam naleznete zde. Pokud máte mezi svátky chuť na něco klidnějšího, protáhnout tělo si můžete při józe v Yogaspace nebo si zacvičit v centru pro pohybový systém Rotunda. Chcete-li si vyzkoušet něco nového, zamiřte do centra sdružení taostického tai chi, kde Vás naučí tomuto starobylému čínskému učení. Trénink japonského bojového umění aikidó si můžete zkusit na Petřinách v Aikidó Sekai Dojo. Pokud máte raději vodní sporty, zaplavat si můžete v plaveckém bazénu na Výstavišti, v Motorletu, v Tyršově domě, v Hloubětíně nebo v bazénu ČZU v Suchdole. Rodiče s dětmi mohou vyrazit jezdeckého klubu Cholupice, který nabízí projížďky na poníkovi. Volný vstup nabízejí i další sportoviště a jejich kompletní seznam naleznete zde.

Připomínáme, že na některých sportovištích je vzhledem k jejich omezené kapacitě vyžadována rezervace. Přístup zdarma se vztahuje pouze na nabídku sportoviště v rámci akce Týden sportu zdarma a kompletní harmonogram včetně on-line rezervace je již nyní k dispozici zde