Aktuality

Plážový volejbalista Martin Tichý rozjíždí WESPORT, Pražanům nabízí různé sportovní vyžití. Sám moc dobře ví, jaké je to zažívat radost ze sportu, proto se profesionální hráč beach volejbalu Martin Tichý rozhodl založit WESPORT a zprostředkovávat lidem sportovní kempy v různých odvětvích po boku českých špiček.

„Mám rád lidi a baví mě sledovat, jak se někdo hezky baví a užívá si volný čas. Jde o to si s radostí a úsměvem zamakat a zlepšit se,“ vysvětluje Martin Tichý, proč vedle trénování plážového volejbalu rozjel další nový projekt.

Zájemci si tak mohou užívat pravidelné lekce in-line bruslení, paddle-boardingu, plavání, cyklistiky, jógy nebo kondičního cvičení, které trvají zpravidla jednu až dvě hodiny. Nově přibylo Čchi-kung, čínské cvičení těla a mysli, s mistrem Václavem Vocáskem.

Druhou možností jsou víkendové kempy s odjezdem mimo hlavní město.

Trenéry jsou úspěšní sportovci, kteří své zkušenosti předávají s plným nasazením.

Například pondělní lekci jógy vede cvičitelka tance a jógy Olga Vítková. In-line kemp se koná každé úterý a čtvrtek od 19 hodin ve Stromovce pod taktovkou reprezentačního trenéra Martina Kuchaře. Do tajů paddle-boardingu vás každou středu v Podolí od 18.30 hodin zavede zkušený závodník Patrik Hrdina. V pátek ráno se plave na Petynce s dlouholetou trenérkou Barborou Kondrovou. Bikové kempy má na starosti mistryně Evropy Renata Paulíčková. Sám Tichý má pod palcem kondiční cvičení v pondělí. Celý přehled lekcí s možností přihlásit se naleznete ZDE.

„Chceme, aby byla dosažena maximální kvalita tréninku pod vedením špiček v oboru, ale zároveň klademe důraz, aby se všichni dobře bavili a byla správná pohodová nálada,“ dodává zakladatel WESPORTU Martin Tichý.